Sente w Gazecie Finansowej – Raport ERP

Integracja procesów biznesowych przy wykorzystaniu cyfrowych rozwiązań to dobry sposób na zoptymalizowanie firmy i zapobieganie problemom wynikającym z sytuacji gospodarczej na rynku. O tym, jak zapewnić organizacji odpowiedni stopień dojrzałości cyfrowej, i o tym, jakie efekty może przynieść wykorzystanie do tego systemu ERP, opowiedział Gazecie Finansowej Jakub Czyżkowski, Partner zarządzający w Sente. 

Zestawienie najlepszych systemów ERP

Gazeta Finansowa po raz kolejny zamieściła zestawienie zawierające najlepsze systemy ERP w Polsce. Każde rozwiązanie posiada krótki opis, dlatego, jeśli jesteś aktualnie na etapie poszukiwania oprogramowania dla swojego przedsiębiorstwa, łatwiej będzie Ci je porównać. Mając już podstawowe informacje na temat wybranych przez siebie systemów, możesz pogłębić research na stronie internetowej dostawcy. W raporcie pojawiło się również autorskie rozwiązanie Sente, Teneum X. 

Integracja procesów przez wykorzystanie ERP

Artykuł Jakuba Czyżkowskiego, który pojawił się w raporcie Gazety Finansowej, opowiada o tym, jak wdrożenie systemu ERP może pomóc organizacjom na przykładzie przedsiębiorstw handlowych. Jak działa, które narzędzia zastępuje, a także, w jaki sposób podejść do zagadnienia cyfrowej transformacji. Automatyzacja i optymalizacja procesów to znacząca pomoc firmom w trudnych czasach. Przykładem jest zautomatyzowanie pracy Biura Obsługi Klienta – wdrożenie ERP może sprawić, że aż 85% zamówień będzie realizowanych bezobsługowo, czyli bez ingerencji pracowników BOK-u. 

Raport można pobrać tutaj >> https://gf24.pl/33891/rynek-erp-2/

Powrót do listy artykułów