5. Gazela Biznesu dla Sente

“Gazele Biznesu” to wyróżnienie przyznawane dynamicznie rozwijającym się firmom. W tym roku ponownie trafiło ono w nasze ręce, dzięki czemu uzyskaliśmy kolejny dowód na to, że nasza praca przynosi założone efekty. Piąte z rzędu wyróżnienie w rankingu to dla nas prawdziwy powód do dumy!

Kolejny rok, kolejne wyróżnienie

Już piąty rok z rzędu znaleźliśmy się w gronie najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Wyróżnienie przyznawane przez Puls Biznesu to potwierdzenie dynamicznego rozwoju oraz wiarygodności, jaką cieszymy się w oczach naszych Klientów. Obecność w rankingu przez kilka lat z rzędu to dla nas duże osiągnięcie – utrzymanie wysokiego, a zarazem stabilnego poziomu wzrostu firmy, nie jest łatwym zadaniem. Kolejna “Gazela” w naszej kolekcji, to dla nas dodatkowy zastrzyk motywacji, aby nie zwalniać tempa rozwoju.

Udział w rankingu

Warto zaznaczyć, że tytuł przyznawany jest efektywnie zarządzanym przedsiębiorstwom, cieszącym się dobrą sytuacją finansową. Udział w rankingu jest bezpłatny, a kryterium badanym w jego ramach są wyniki finansowe firmy z ostatnich trzech lat.

Weryfikacją danych, które spełniają kryteria rankingowe, zajmują się analitycy wywiadowni gospodarczej Coface Poland. Zestawienie dotyczy małych i średnich przedsiębiorstw najszybciej rozwijających się
w segmencie MSP. Wnikliwa analiza specjalistów, którzy od lat badają i tworzą ranking, czyni go wyjątkowym wśród innych projektów tego typu.

20. edycja rankingu

Ranking “Gazele Biznesu” opracowywany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy wydawniczej Bonnier Press Groupa, a w Polsce przez dziennik “Puls Biznesu”. Od 2000 roku, kiedy utworzono pierwsze zestawienie, udział w nim biorą najszybciej rozwijające się małe i średnie firmy. Przedsiębiorstwa wybierane są według kryteriów dostosowanych do kraju i warunków gospodarczych. Celem rankingu jest promowanie małych i średnich przedsiębiorstw.

Powrót do listy artykułów