Sente wdraża system kadrowo – płacowy w firmie Jagram – Pro S.A.

Firma Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. rozpoczęła wdrażanie programu Sente Personel w firmie Jagram – Pro S.A. To kolejna firma, która wdraża nowoczesne oprogramowanie marki Sente pozwalające  zarządzać zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie.

Wdrożenie w firmie Jagram

Firma Jagram-Pro S.A. to jeden z wiodących producentów w Europie wytwarzających elementy i łuki giętoklejone oraz carporty z drewna. – O naszej współpracy z Sente zdecydowało doświadczenie firmy we wdrażaniu tego rodzaju oprogramowania w innych przedsiębiorstwach. Program kadrowo – płacowy Sente Personel to oprogramowanie, które pozwoli nam na profesjonalne zarządzanie informacją o pracownikach  mówi Waldemar Myśliński, prezes firmy Jagram – Pro.

Nowy program płacowy

Wdrożenie programu Sente Personel pozwoli firmie Jagram – Pro na zastąpienie dotychczasowego programu płacowego. Wprowadzenie jednej bazy ułatwi m.in. obsługę programu i rozliczeń kadrowo-płacowych, a także przyśpieszy naliczenie listy płac. Sente Personel umożliwi rzeczywiste rozliczenie pracowników, a w przyszłości także dokładne rozliczenie akordowe.

Zdaniem Michała Wojtkowiaka, kierownika projektu wdrożeniowego w firmie Sente. – Firma Jagram – Pro oczekuje od Sente wprowadzenia nowoczesnego systemu kadrowo – płacowego, który gwarantuje trwałość i spójność danych w jednej bazie, a także udostępnia szeroką sprawozdawczość. Sente Personel  w Jagram – Pro stanie się integralnym systemem z dodatkowymi urządzeniami takimi, jak karty przy wejściu i wyjściu z miejsca pracy. Wprowadzimy także moduł RCP, który umożliwi firmie rozliczenie kosztów pracy w procesie produkcyjnym – tłumaczy Wojtkowiak. Zakończenie wdrażania systemu przewidziane jest do końca 2008 roku.

Powrót do listy artykułów