Sente z szansą na Dolnośląskiego Gryfa!

24 firmy i samorządy, które wyłoniono spośród niemal 150 zgłoszeń, zostały nominowane do tegorocznej edycji plebiscytu Dolnośląski Gryf. Z największą przyjemnością informujemy, że wśród nich znalazła się również nasza firma. Otrzymaliśmy nominację w kategorii Pionier Wieku Cyfrowego.

Jest to dla nas niezwykły zaszczyt i wyraz dużego uznania. Dolnośląski Gryf jest prestiżowym i cieszącym się dużą renomą plebiscytem, w którym od 12 lat nagradzane są najlepsze przedsiębiorstwa regionu. Gryf uważany jest za najważniejsze gospodarcze wyróżnienie Dolnego Śląska, w którym dotychczas wyróżnione zostały m. in.: KGHM Polska Miedź S.A., Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o., Politechnika Wrocławska.

Nagroda w kategorii Pioniera Wieku Cyfrowego

Plebiscyt organizowany jest przez Zachodnią Izbę Gospodarczą, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Związek Pracodawców Polska Miedź, Pracodawców RP, Partnera Merytorycznego – firmę PwC oraz Mecenasa Konkursu – mBank S.A.

Kategoria Pionier Wieku Cyfrowego skierowana jest do firm i instytucji wykorzystujących w swoich działaniach innowacyjne narzędzia oraz stawiających w swojej strategii na cyfrowy rozwój, przekładający się na wzrost konkurencyjności na rynku. Nasza firma została nominowana ze względu na nowatorskie podejście do biznesu oraz zorientowanie na skuteczną identyfikację potrzeb i realizację celów swoich klientów. Jak twierdzą organizatorzy, Pionier Wieku Cyfrowego to firma, która realizując innowacyjne projekty, wprowadziła swoją organizację z wieku postindustrialnego w wiek cyfrowy. W przypadku Sente szczególną uwagę przykuła opracowana w 2013 roku autorska technologia tworzenia oprogramowania biznesowego – Neos. Stworzenie z pomocą funduszy europejskich nowatorskiego rozwiązania wyróżnia naszą firmę zarówno na tle konkurencji w branży IT, jak i najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw regionu.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród będzie miało miejsce podczas gali, która odbędzie się 17 października w Narodowym Forum Muzyki.

Powrót do listy artykułów