Sente z nominacją do Dolnośląskiego Gryfa

Poznaliśmy listę firm nominowanych w 14. edycji plebiscytu Dolnośląski Gryf. Konkurs organizowany jest przez Zachodnią Izbę Gospodarczą i jest jednym z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wyróżnień biznesowo-gospodarczych regionu. Wśród 24 firm i samorządów zakwalifikowanych do finału drugi raz z rzędu znalazło się Sente.

W doborowym towarzystwie

Dolnośląski Gryf promuje i nagradza te przedsiębiorstwa, które wykazują się w swoich działaniach szczególną innowacyjnością i pozytywnym wpływem na rozwój regionu. W kolejnych edycjach plebiscytu decyduje się wziąć udział coraz więcej instytucji i firm. W tym roku zgłoszeń konkursowych było aż 200. Spośród nich wybrano 24, które zakwalifikowane zostały do finału. Nagrody przyznawane są w 6 kategoriach. Wśród nich znajdują się m. in.: Nagroda za innowacyjny pomysł na biznes/rozwój dla mikro i małych przedsiębiorstw, Nagroda dla samorządów w tworzeniu własnej, lokalnej marki oraz Nagroda dla Ambasadora Dolnego Śląska.

Wyróżnienie dla innowacji

Znaleźliśmy się w gronie 3 firm nominowanych do nagrody w kategorii Pionier Wieku Cyfrowego. Kategoria ta kierowana jest do firm i instytucji wykorzystujących w swoich działaniach innowacyjne narzędzia oraz stawiających w swojej strategii na cyfrowy rozwój, przekładający się na wzrost konkurencyjności na rynku. Wyróżnienie w tym obszarze utwierdza nas w przekonaniu, że to właśnie projektowanie nowatorskich rozwiązań jest przewagą, która pozwala nam coraz efektywniej wspierać naszych klientów.

Innowacją, która pozwoliła nam szybciej i bezpieczniej dostarczać naszym klientom nowe rozwiązania jest stworzenie autorskiej platformy Neos. Dzięki Neosowi jesteśmy w stanie w ciągu kilkunastu minut przejść od pomysłu do prototypu, a w ciągu kilkunastu godzin do gotowego, już przetestowanego rozwiązania. Jedna platforma sprawia, że nasze aplikacje mają ustandaryzowany wygląd i działanie. Neos pozwala nam uzyskać wszystkie korzyści związane z wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań IT (takich jak ERP, CRM, WMS itp.) a jednocześnie umożliwia szybkie rozbudowę funkcjonalności i dostosowanie rozwiązań do zmieniającego się sposobu funkcjonowania firmy.

Rozstrzygnięcie konkursu

Zwieńczeniem plebiscytu będzie Wielka Gala Biznesu, która odbędzie się 23 października w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Wydarzenie co roku gromadzi najważniejsze osobistości Dolnego Śląska ze świata biznesu, nauki, polityki i kultury. Gala będzie doskonałą okazją, aby poznać wszystkie nominowane firmy i samorządy. Nie zabraknie uroczystego wręczenia nagród.

Powrót do listy artykułów