Synergia w branży ERP: Analiza z komentarzami ekspertów

Wydany przez myERP.pl raport „Synergia w branży ERP” analizuje, jak przedsiębiorstwa technologiczne radzą sobie w czasie ekonomicznych turbulencji – czasu pełnego niepewności, zmian regulacyjnych i stale rosnących oczekiwań klientów. Wojciech Nowak, Partner Zarządzający w Sente, został zaproszony do udzielenia komentarza do publikacji, dlatego wyjątkowo zapraszamy do lektury tego materiału.

Adaptacja sektora systemów informatycznych

W obliczu nieustannej ewolucji technologicznej i dynamicznych przemian sektor systemów informatycznych wykazuje wyjątkową adaptację do zmieniających się okoliczności. Ubiegły rok okazał się być nie tylko czasem dużych wyzwań dla tej branży, ale i sporych osiągnięć. 

Raport nie tylko analizuje obecną sytuację – materiał został wzbogacony o wypowiedzi zaproszonych ekspertów. Trafne komentarze uzupełniły treść, czyniąc z niej nie tylko zbiór faktów, ale także poradnik dla każdego, kto nie tylko chce nadążyć za bieżącymi zmianami, ale również aktywnie kształtować przyszłość swojej firmy.

Jednym z zaproszonych ekspertów jest Wojciech Nowak, Partner Zarządzający w Sente i Konsultant z 18-letnim doświadczeniem w projektowaniu i wdrażaniu systemów ERP i WMS, który podzielił się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi długości procesu decyzyjnego.

Zachęcamy do pobrania raportu: https://www.myerp.pl/raport/pobierz-raport/

Powrót do listy artykułów