Neos

Aby szybko i efektywnie tworzyć rozwiązania dla naszych Klientów stworzyliśmy autorskie rozwiązanie służące do budowy aplikacji biznesowych - platformę Neos.

Rozwiązania na bazie autorskiej technologii

Nowoczesna platforma NEOS

System Teneum został zaprojektowany z wykorzystaniem technologii Neos. Dzięki Neosowi jesteśmy w stanie w ciągu kilkunastu minut przejść od pomysłu do prototypu, a w ciągu kilkunastu godzin do gotowego, już przetestowanego rozwiązania. Neos pozwala nam uzyskać wszystkie korzyści związane z wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań IT (takich jak ERP, CRM, WMS itp.) a jednocześnie pozwala na szybkie zmiany i dostosowanie do zmieniającego się sposobu funkcjonowania firmy.

Główny trend rozwoju obecnych systemów informatycznych to coraz bardziej zautomatyzowana wymiana danych pomiędzy systemami – i to zarówno własnymi, jak i naszych partnerów oraz kontrahentów. Platforma Neos została wyposażona w moduł, który oferuje funkcjonalności niezbędne do szybkiej konfiguracji, sprawnej realizacji i monitoringu komunikacji automatycznej pomiędzy naszym, a innymi systemami IT. Moduł umożliwia definiowanie wymiany danych niezależnie na poziomie technicznym (formaty danych, WebServicy, sterowniki baz danych), jak i merytorycznym.

Dedykowane rozwiązania

Technologia Neos umożliwia dostosowanie aplikacji do specyfiki danego przedsiębiorstwa, pozwalając na wykonywanie w oprogramowaniu znacznej ilości modyfikacji indywidualnych, polegających zarówno na zmianach w standardowej wersji, jak i na tworzeniu zupełnie nowych modułów na życzenie klienta. Modyfikacje tworzą technicznie i wizualnie jedną całość ze standardowymi modułami Teneum.

Budowanie przewagi

Indywidualny rozwój w ramach jednorodnego systemu jest wartościowy szczególnie dla tych firm, które mają własny pomysł na zdobywanie przewagi konkurencyjnej. Nasi Klienci cenią sobie możliwość szybkiej implementacji nowych rozwiązań do tych, z których korzystają na co dzień.

Dowiedz się więcej o dedykowanych rozwiązaniach Sente

Kamila Czerniak

Kierownik projektu

Odpowiedź na najbardziej aktualne potrzeby

Rozwiązania mobilne i WWW

Dzięki autorskiej platformie tworzenia aplikacji biznesowych Neos w jednolity sposób tworzymy aplikacje desktopowe, WWW oraz mobilne. Wspólny kod i logika biznesowa pozwala na spójne działanie aplikacji na różnych platformach oraz zmniejsza koszt tworzenia rozwiązania. Każda platforma ma jednak zupełnie inny wygląd i sposób interakcji z użytkownikiem, dostosowany do tego, jak pracują na niej użytkownicy. Dostęp do systemu może być realizowany z komputera stacjonarnego, terminala, a także za pośrednictwem przeglądarek internetowych.

Wielofirmowość i wielojęzyczność

Dzięki technologii Neos system Teneum jest przygotowany do obsługi organizacji wielofirmowych i wielonarodowych. W jednym systemie oraz bazie danych może być prowadzona ewidencja dla wielu podmiotów gospodarczych, dzięki czemu współpraca operacyjna między firmami tej samej organizacji jest znacznie łatwiejsza. System umożliwia również na tłumaczenie interfejsu na różne języki, dzięki czemu operatorzy w różnych krajach mogą korzystać z tych samych rozwiązań funkcjonalnych.

Przykłady projektów

Twój Browar

Kompleksowy system zarządzający magazynem i sprzedażą w eCommerce

60%

ktrótszy czas realizacji zamówienia

Narzędzia.pl

System ERP zintegrowany z magazynem operatora logistycznego

2x

więcej zamówień realizowanych przez dropshipping

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Sente

Skontaktuj się