Zapraszamy na konferencję FUTUREMAN

Jak wybrać system ERP, który pozwoli odnaleźć się w czasach rewolucji technologicznej? W jaki sposób wdrożyć zagadnienia związane z transformacją cyfrową i przemysłem 4.0? Odpowiedzi na te pytania będziemy szukać już w styczniu podczas konferencji FUTUREMAN.

O rewolucji technologicznej

Już w styczniu do Wrocławia po raz pierwszy zawita konferencja „FutureMan – zdobądź kompetencje przyszłości”.  Organizatorem wydarzenia jest Think Tank Human 4.0. Wśród specjalistów znaleźli stanowić najlepsi specjaliści w swoich branżach, m.in.: prof. Rafał Ohme, prof. Wojciech Eichelberger, Marek Gabryś i prof. Andrzej Gładysz. Konferencja FutureMan to dwa dni pełne wykładów i warsztatów poświęconych nauce, biznesowi, technologii, zdrowiu, przemysłowi, procesowi wyboru rozwiązań IT, takich ja system erp oraz człowiekowi, który poszukuje swojego miejsca w wymienionych przestrzeniach.

Dla rozwoju

Wydarzenie kierowane jest do osób,  które chcą dowiedzieć się w jakim kierunku rozwijać kompetencje własne oraz pracowników firmy oraz szukają nowych rozwiązań dla firm związanych z przemysłem 4.0. Eksperci Sente będą obecni na wydarzeniu i chętnie podzielą się swoją wiedzą na temat tego, jak wybrać system erp dla firmy, która przygotowuje się do cyfrowej transformacji.

Więcej informacji: https://blog.sente.pl/konferencja-futureman-czyli-jak-odnalezc-sie-w-czasach-technologicznej-rewolucji/

Powrót do listy artykułów