Sente na liście najlepszych dostawców systemów WMS

W marcu 2022 roku Forbes we współpracy z Magazynuj.to, utworzył publikację, w której znalazło się zestawienie najlepszych systemów WMS w Polsce. Trafiły do niego firmy, które zajmują się dostarczaniem rozwiązań wspierających zarządzanie magazynem. Sente również znalazło się na liście. 

Zestawienie najlepszych systemów WMS

To druga edycja zestawienia. Zeszłoroczne spotkało się z dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Bardzo często przy okazji tematu cyfrowej transformacji, mówi się o tym, że należy wybrać doświadczonego dostawcę systemu WMS, aby wdrożenie zakończyło się sukcesem. Trudno jednak znaleźć miejsce w sieci, w którym można zapoznać się z ofertami różnych organizacji. Zwykle osoby zainteresowane systemem WMS musiały tworzyć takie zestawienia we własnym zakresie, co jest bardzo czasochłonne. 

W 2021 roku Tomasz Giergielewicz, ekspert Magazynuj.to, zaobserwował duży przyrost nowych powierzchni magazynowych. W praktyce oznacza to także wzrost liczby zapytań o system WMS, który byłby najlepszy. 

Na przygotowanej liście znalazło się 8 przedsiębiorstw. Każde z nich przygotowało krótki opis, w którym przybliża czytelnikowi organizację. Dzięki temu nie trzeba przebijać się przez ścianę tekstu, a gdy któraś z firm przykuje uwagę, można przenieść się na stronę internetową, na której umieszczone są już szczegółowe informacje i przykłady projektów. 

https://www.forbes.pl/najlepsze-systemy-wms-w-polsce/ywg1zx4

 

Powrót do listy artykułów