100. Kontynuuj.

100 jest kodem odpowiedzi HTTP oznaczającym, że klient (użytkownik) powinien kontynuować wysyłanie zapytania.

Liczba sto uchodziła zaś w starożytnych kręgach hellenistycznych, do których należał między innymi Filon z Aleksandrii, za liczbę doskonałą, oznaczającą “doskonałe dobro”.

Jaki to ma związek z Sente?

W zeszłym roku Sente celebrowało 15 rocznicę powstania firmy. W tym roku mamy kolejny powód do świętowania – w marcu do naszego zespołu dołączył setny pracownik (a także 101 i 102). To kolejny duży krok dla firmy, co oczywiście nie oznacza, że na tym poprzestaniemy.

Sente na 100%

Ostanie dwa lata to dla naszej firmy okres intensywnego rozwoju, w którym przyrost liczby pracowników wyniósł ponad 75%. Było to możliwe dzięki naszym Klientom, którzy zdecydowali się na rozwijanie swojego biznesu wraz z nami. Chcąc zapewnić odpowiedni poziom, jak i terminowość realizowanych przez nas usług zdecydowaliśmy się na znaczne powiększenie naszego zespołu. Konsekwentne działania Sente i ukierunkowanie na stały rozwój pozwoliło na osiągnięcie tego sukcesu.

Pracownicy, czyli firma

Sente ma świadomość, jak ważną rolę w funkcjonowaniu i rozwoju firmy odgrywają pracownicy. Ich umiejętności, doświadczenie, zaangażowanie oraz praca umożliwiają dostarczanie naszym Klientom produktów o najwyższej jakości. Dlatego tak bardzo cieszy nas, że zwiększa się liczba osób, które chcą z nami współpracować, bowiem to właśnie od wiedzy i zaangażowania pracowników zależy sukces firmy.

Powrót do listy artykułów