Dni otwarte Sente

Sente otwarte dla wszystkich!

W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich, które odbędą się na terenie całej Polski w dniach od 7 do 10 maja br., zapraszamy do Sente.

 

Jak otrzymać dotację z Funduszy Unijnych?

Akcja ma za zadanie promować projekty zrealizowane ze środków unijnych. Z takiego projektu skorzystała również firma Sente. Chcąc podzielić się z Państwem zdobytym doświadczeniem, zapraszamy na wykład: “Droga do projektu dotacji z Funduszy Unijnych”. Na wykładzie opowiemy jak pozyskaliśmy dotację inwestycyjną dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw, co nas zaskoczyło i na co warto zwrócić uwagę przy ubieganiu się o dotację.

 To nie wszystkie atrakcje, które zaplanowaliśmy. Zapraszamy również na nasz drugi wykład: “Technologia Neos”. Na wykładzie tym opowiemy w jaki sposób, dzięki technologii Neos, stworzyliśmy platformę do budowania rozwiązań informatycznych, wspierających wszystkie procesy biznesowe naszych klientów – system Sente S4.

 Godzinne wykłady odbędą się – odpowiednio – o godz. 11:00 i 13:00 w czwartek, 7. maja. Mamy nadzieję, że wykłady te będą dla Państwa inspirujące i pomogą odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania.

 Dodatkowo, w dniu wykładów do Państwa dyspozycji będzie nasz ekspert, który przybliży Państwu profil naszej firmy, cele, które sobie stawiamy, zasady, które stosujemy w pracy, oraz oferowane przez nas rozwiązania i technologie.

Rejestracja na Dzień Otwarty Sente

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Dniu Otwartym prosimy o wcześniejszą rejestrację, której można dokonać telefonicznie, pod nr 71 784 79 00 lub mailowo:  a.kwiatkowska-skorka@sente.pl

Rezerwację można dokonywać do dnia  30.04.2015 r.

Do zobaczenia 7. maja 2015 r.!

 

Powrót do listy artykułów