Gazele Biznesu 2023. Sente po raz kolejny w rankingu

To już kolejny rok, w którym Sente znalazło się w rankingu Gazele Biznesu. W tegorocznej edycji sklasyfikowano aż 4790 polskich firm, czyli o 196 więcej, niż w zeszłym roku. Liczby te pokazują, że prestiż organizowanego przez Puls Biznesu zestawienia, wciąż rośnie. 

Czym są Gazele Biznesu? 

Gazele Biznesu to jeden z najstarszych rankingów małych oraz średnich firm w Polsce. Od 2000 roku klasyfikuje przedsiębiorstwa, które w ciągu ostatnich lat odnotowują dynamiczny rozwój. 

Jakie kryteria należało spełnić w 2023, aby organizacja została zakwalifikowana do rankingu? Gazelą Biznesu mogła zostać firma, która działa bez przerwy od przynajmniej 2020 roku i zanotowała przychody na poziomie od 3 do 200 mln zł. Przedsiębiorstwo nie mogło wykazywać strat, a do tego musiało być transparentne – udostępniać wyniki finansowe, co pozwoliło na ocenę jego kondycji. 

Sente w rankingu Gazele Biznesu

W tym roku w rankingu znalazło się 347 firm z dolnego śląska, a Sente zajęło 263 miejsce. Co oznacza ten wynik? Pokazuje, że pomimo kryzysu gospodarczego i wielu przeciwności, które odczuwają polskie przedsiębiorstwa, wciąż udaje się nam utrzymać tempo działania. Nasze ambitne plany rozwojowe dają nadzieję na to, że w przyszłym roku również pojawimy się w zestawieniu. 

Gratulujemy wszystkim przedsiębiorstwom, które zostały wyróżnione w Gazelach Biznesu. 

Pełen ranking dostępny tutaj: https://www.pb.pl/gazele/ranking/

Powrót do listy artykułów