Sente finalistą w Plebiscycie Logistics Awards

Listopad zaczynamy pełni dumy – Sente zostało nominowane do udziału w plebiscycie Logistics Awards w kategorii „Systemy informatyczne i rozwiązania IT dla logistyki”. To ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że nieustanna praca nad ulepszaniem naszego rozwiązania ma rzeczywiste znaczenie. 

Plebiscyt Logistics Awards

Logistics Awards Poland 2023 to druga edycja plebiscytu, w którym logistycy, korzystający na co dzień z wielu rozmaitych narzędzi IT, mogą oddać głos na jedno z rozwiązań. W ten sposób pozwalają wyróżnić produkty i usługi, które zasługują na szczególną uwagę. Ponadto, biorąc udział w głosowaniu, każda osoba ma szansę wygrać jedną z nagród: roczną prenumeratę drukowanych lub mobilnych „Logistics Manager”, lub bilet na ekskluzywną konferencję Logistics Manager Masterclass 2024. 

Kategorie plebiscytu 

Spośród kategorii plebiscytu można wyróżnić m.in. nowe technologie w logistyce, produkt lub usługę optymalizującą przepływ towarów w magazynie, rozwiązania wspomagające automatyzację i robotyzację w łańcuchu dostaw, czy też systemy informatyczne i rozwiązania IT dla logistyki. Ostatnia z nich obejmuje ERP czy WMS. To właśnie w tej kategorii Sente zyskało status finalisty.

Jak możesz wesprzeć Sente?

Prosimy o wsparcie i serdecznie zachęcamy do oddania swojego głosu na system ERP Teneum X w nadchodzącym głosowaniu. Dziękujemy za zaufanie, którym obdarzacie nas każdego dnia, korzystając z naszego rozwiązania.

Tutaj możesz na nas zagłosować: 

https://logistics-awards.pl/plebiscite/systemy-informatyczne-i-rozwiazania-it-dla-logistyki/

Powrót do listy artykułów