Gazele Biznesu 2022 – Sente ponownie w rankingu

W kolejnej, 23. edycji rankingu „Gazele Biznesu” wzięło udział 4594 firm. To o 104 przedsiębiorstwa więcej niż w ubiegłym roku. Organizowane przez Puls Biznesu zestawienie obejmuje najbardziej dynamiczne i transparentne polskie przedsiębiorstwa w sektorze MŚP. 

Gazele Biznesu – co to takiego? 

Gazele Biznesu to ranking z ponad dwudziestoletnią tradycją. Klasyfikuje firmy odnotowujące prężny rozwój w ciągu trzech ostatnich lat. Co musi się stać, aby organizacja mogła uczestniczyć w zestawieniu? W 2022 roku zakwalifikowane zostały przedsiębiorstwa, które od 2019 roku działały nieprzerwanie, a ich przychody mieściły się od 3 do 200 milionów złotych, odnotowały wzrost i nie poniosły strat. Ocena kondycji firmy możliwa była dzięki udostępnieniu wyników finansowych. 

Sente Gazelą Biznesu

Na 321 przedsiębiorstw z regionu dolnego śląska, Sente znalazło się na 152 miejscu. Wynik ten pokazuje, że choć większość firm cierpi z powodu kryzysu gospodarczego, my nie poddajemy się i mamy ambitne plany rozwojowe na kolejne miesiące. Jesteśmy pełni nadziei, że w tym roku również uda nam się utrzymać tempo działania. 

Gratulujemy wszystkim przedsiębiorstwom, które zostały wyróżnione w Gazelach Biznesu. 

Pełen ranking dostępny tutaj: https://www.pb.pl/gazele/ranking/

Powrót do listy artykułów