Konferencja INDEKS, czyli I-sza Nadzwyczajna Doroczna Ekstra Konferencja Sente

Sente nie tylko wdraża nowoczesne rozwiązania informatyczne, ale również chętnie dzieli się swoją wiedzą – przekonali się o tym uczestnicy konferencji INDEKS, która odbyła się 24-go listopada br. w klubie Włodkowica 21. Dzięki naszym prelegentom uczestnicy mogli zgłębić tematy związane z biznesem, zarządzaniem projektami czy wdrożeniami systemów informatycznych.

Prelekcje wygłoszone z pasją i pełnym zaangażowaniem

Pracownicy Sente podeszli do zadania ambitnie i z zapałem – potwierdzeniem zaangażowania i przygotowania mogą być wyniki ankiety oceniającej ich wystąpienia, o której wypełnienie poprosiliśmy publiczność. Wszyscy dostali bardzo dobre opinie, zarówno pod kątem merytorycznym, jak i samej prezentacji.

Jako pierwszy przed publicznością stanął Sebastian Nowak, dyrektor Działu Zarządzania Projektami, którego tytuł wystąpienia brzmiał “Z Wrocławia do Liverpoolu i z powrotem, czyli zarządzanie projektem”. Piotr Lemański, pracujący jako starszy programista, zagłębił się w temat “Wdrożenie, bo soft jest dla ludzi”. Na zakończenie wystąpił Daniel Urban, prezes i jeden z założycieli Sente, który przedstawił sposób działania firmy (“SCRUM – u nas to działa!”).

Po konferencji – czas na networking

Konferencje to nie tylko prelekcje. To przede wszystkim doskonała okazja dla słuchających, żeby poznać nowe tematy, znaleźć coś interesującego dla siebie, co pomoże rozwijać zainteresowania. Dla nas było to z kolei interesujące wydarzenie oraz możliwość podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ponadto konferencja pozwoliła przyciągnąć nowych specjalistów – już wpływają pierwsze aplikacje od osób, które pragną dołączyć do zespołu Sente.

Powrót do listy artykułów