Webinar: Logistyka w branży e-Commerce

W jaki sposób planować działania logistyczne w e-Commerce, żeby szybkość i jakość dostaw stanowiła przewagę? Jak wyróżnić swój sklep internetowy w zakresie czasu realizacji zamówień? Jak skutecznie przeprowadzić automatyzację procesów logistycznych w swojej firmie? Na te oraz inne pytania, doświadczeni eksperci i praktycy e-handlu, odpowiedzą podczas webinaru „Logistyka w świecie e-Commerce – panel ekspertów”.

Działasz w branży e-Commerce? Świetnie się składa!

Webinar „Logistyka w świecie e-Commerce – panel ekspertów”, który mamy przyjemność organizować, to bezpłatne wydarzenie skierowane do wszystkich zarządzających logistyką w branży e-Commerce. Odbędzie się 7 października 2020 o godzinie 10:30.

Spotkanie jest nastawione na przedstawienie modeli logistycznych występujących w branży e-Commerce, specyfiki rozwiązań informatycznych dedykowanych e-sklepom, a także sytuacji, w jakiej znalazły się biznesy w obliczu światowej pandemii.

Na wydarzeniu wystąpią praktycy, z wieloletnim doświadczeniem w branży. O obszarach, szczególnie istotnych dla efektywnej organizacji logistyki w e-Commerce opowiedzą:

  • Marek Kich, CEO w X-Coding IT Studio
  • Krzysztof Wieczorek, Business Project Manager w Astra S.A., 
  • Kamila Kowalska, E-Commerce Operations Director,
  • Artur Olejniczak, ekspert TSL
  • Damian Kołata, E-Commerce Operations Director,

Więcej informacji na temat prelegentów, agendę oraz zapisy można znaleźć tutaj: https://tiny.pl/7p9qh

Powrót do listy artykułów