Najnowsza odsłona autorskiego systemu klasy ERP – Sente S4 – opartego o platformę Neos

We wrześniu bieżącego roku zakończyliśmy pracę nad najnowszą  wersją systemu Sente – S4.

Sente S4 zastąpił poprzednie wersje autorskiego systemu SENTE eSystem. Prace zostały rozpoczęte w kwietniu 2013 r. dzięki dofinansowaniu otrzymanemu ze środków Unii Europejskiej.

Sente S4 został zbudowany w oparciu o najnowocześniejszą platformę programistyczną do budowania aplikacji biznesowych – Neos – która jest produktem własnym firmy Sente. Platforma ta została stworzona na potrzeby szybkiego i bezpiecznego budowania oraz rozwijania aplikacji biznesowych. Dzięki tej technologii dostęp do funkcji rozwiązania jest możliwy zarówno przez standardowe interfejsy Windows, jak i poprzez przeglądarki internetowe.

Platforma Neos pozwala na bezpośrednią integrację z głównym systemem firmy

Technologia klasy Neos umożliwia łatwą rozbudowę i modyfikacje programu bezpośrednio w siedzibie Klienta, z zachowaniem bezpieczeństwa, stabilności pracy i procesów aktualizacji. Platforma Neos zapewnia dużą skalowalność rozwiązań, jak również wsparcie dla zagadnień wielojęzyczności interfejsów i danych. Dzięki Neos praca na urządzeniach mobilnych stanie się prostsza i zintegrowana bezpośrednio z głównym systemem firmy.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że Sente S4 stanowi polską aplikacją, która  jest na bieżąco aktualizowana i dostosowywana zarówno do krajowych, jak i międzynarodowych przepisów prawa gospodarczego. Równocześnie konsultanci firmy na bieżąco rozbudowują system o nowe funkcjonalności.

System ERP Sente S4 powstał z myślą o najbardziej wymagających przedsiębiorstwach. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi Klientami, ich potrzeby i oczekiwania szybko zostają przeniesione na możliwości systemu w jego kolejnych wersjach.

Tworząc Sente S4 za najważniejszym cel obraliśmy zapewnienie naszym Klientom rozwiązań informatycznych w pełni zaspokajających ich potrzeby w zakresie systemów wspomagających zarządzanie. Naszych Klientów łączy chęć osiągania coraz lepszych wyników i stawania się liderami w swoich branżach. Dostarczane przez Sente rozwiązania pomagają przedsiębiorcom zdobywać realną przewagę konkurencyjną na rynku i przynoszą im wymierne korzyści.

Powrót do listy artykułów