Nowa publikacja: 39 pytań, które musisz sobie zadać przed, w trakcie i po wdrożeniu systemu ERP

Jeśli jesteś na etapie wyboru lub wdrożenia systemu ERP w organizacji, zapewne towarzyszy Ci wiele pytań i wątpliwości. Na podstawie rozmów z naszymi klientami postanowiliśmy zebrać je wszystkie w jednym miejscu i wyczerpująco na nie odpowiedzieć. Tak powstała publikacja „39 pytań, które musisz sobie zadać przed, w trakcie i po wdrożeniu systemu ERP”.

Wszystko, co musisz wiedzieć o systemach ERP

W jednym miejscu zebraliśmy wszystkie pytania, które powinieneś sobie zadać przed, w trakcie i po wdrożeniu ERP. W naszym poradniku nie ograniczyliśmy się natomiast jedynie do stworzenia ich listy. Wyjaśniamy w nim również, dlaczego akurat te kwestie są według nas ważne, omawiamy ich genezę, a także – na podstawie naszego doświadczenia w ponad 100 projektach wdrożeniowych – dzielimy się praktycznymi wskazówkami, jak powinieneś sobie z nimi poradzić.

Bez względu na to, czy stoisz przed wyborem pierwszego systemu ERP, chcesz wymienić rozwiązanie, z którego aktualnie korzystasz, czy może przygotowujesz się już do uruchomienia – w tym opracowaniu znajdziesz istotne dla siebie kwestie.

Materiał do pobrania znajduje się tutaj: https://sente.pl/publikacja-39-pytan-ktore-musisz-sobie-zadac-przed-w-trakcie-i-po-wdrozeniu-systemu-erp/

Powrót do listy artykułów