Nowy prezes zarządu spółki Sente Systemy Informatyczne

Obchodząca w tym roku swoje dziesięciolecie, wrocławska spółka Sente Systemy Informatyczne ma nowego prezesa zarządu. 17. czerwca został nim Daniel Urban, dotychczasowy dyrektor Działu Wdrożeń i członek zarządu. Zastąpił na tym stanowisku Jakuba Czyżkowskiego, który pełnił tę funkcję od 2000 roku.

Daniel Urban związany jest ze spółką od początku jej istnienia. Jest jednym z jej współzałożycieli. Wcześniej jako członek zarządu odpowiedzialny był za HR, Dział Rozwoju Oprogramowania, Dział Nowych Technologii, a od 2009 roku zarządzał Działem Wdrożeń.

Ponad 20 lat doświadczenia w branży oprogramowania klasy ERP

Z branżą oprogramowania klasy ERP, wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem związany jest od 1997 roku. Karierę zawodową rozpoczynał w firmie MacroSoft (obecnie Macrologic), gdzie pracował w latach 1997-2001.

Studiował informatykę na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz zarządzanie biznesem w Wyższej Szkole Zarządzania The Polish Open University. W 2007 roku uzyskał dyplom Master of Business Administration (MBA) Oxford Brookes University. Jest również absolwentem psychologii zarządzania na Uniwersytecie Wrocławskim.

Powrót do listy artykułów