Qbico to ekspercka firma specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu Business Intelligence. Podstawą jej działalności jest projektowanie, rozwój i utrzymanie hurtowni danych, złożone procesy ETL oraz rozwiązania sprawozdawcze.

Wśród realizacji firmy znajduje się 20 dużych projektów Business Intelligence działających w chmurze lub lokalnych serwerowniach. Qbico prowadzi również wieloletnią współpracę z firmami w zakresie usług doradczych i wsparcia technicznego. Firma oferuje pełen zakres usług Power BI – począwszy od analizy potrzeb po szkolenie i wsparcie powdrożeniowe.

Zespół spółki tworzą specjaliści, którzy nieprzerwanie doskonalą swoje kompetencje i umiejętności. Pogłębianie znajomości różnych sektorów rynku w ciągu długoletniej współpracy pozwoliła im na idealne dostosowanie rozwiązań do potrzeb biznesowych klienta.

Firma Qbico stworzyła i ciągle rozwija System ZORRO – oprogramowanie służące do zgodnego z RODO zarządzania bezpieczeństwem danych osobowych w organizacji. W ich ofercie znajduje się również autorski system analityczny PulpitKontrolny, umożliwiający samodzielną analizę danych za pomocą intuicyjnego interfejsu.

Do tej pory zaufali im m.in.
Travelplanet.pl, MyBenefit, Świat Zabawek, Vulcan, Deviniti, FunTech, Fujitsu, Aero.pl

Dane kontaktowe