Sente w publikacji o działaniach CSR

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej (ARAW) to organizacja non-profit. Spod ich ręki wychodzi wiele inicjatyw, nastawionych przede wszystkim na wsparcie lokalnego rynku pracy. W lipcu 2022 roku spółka wydała publikację, w której opisane są działania firm znajdujących się na terenie aglomeracji wrocławskiej, na rzecz CSR (ang. Corporate Social Responsibility – społeczna odpowiedzialność biznesu). Sente zostało wymienione wśród innych przedsiębiorstw z sektora IT za swoje działanie na rzecz pomocy Ukrainie. 

Publikacja o działaniach CSR

Publikacja przedstawia firmy, które bardzo szybko zareagowały na sytuację związaną z wojną w Ukrainie, a także przedsiębiorstwa, które dodatkowo dzielą się dobrymi praktykami na rzecz CSR w aglomeracji wrocławskiej. Organizacje przedstawione w materiale działają w obrębie branż: IT & ICT, nowoczesne usługi biznesowe, przemysł farmaceutyczny oraz produkcja i automatyzacja. 

W ramach akcji #ITforUkraine zorganizowanej w lutym przez Sente przekazaliśmy na pomoc łącznie 476 780 złotych na zweryfikowane zbiórki pomocowe, m.in. Army SOS Foundation. 

Zachęcamy do przeczytania publikacji, która znajduje się pod tym adresem: https://www.linkedin.com/posts/wroclaw-agglomeration-development-agency-araw_companies-csr-publication-activity-6947807080770646016-ha7A?utm_source=linkedin_share&utm_medium=member_desktop_web

Powrót do listy artykułów