Wdrożenie systemu do raportowania i analiz

pozwala zwiększyć efektywność procesu zarządzania firmą. Poznaj nasze realizacje, aby przekonać się, w jaki sposób współpracujemy z Klientami, jakie efekty osiągamy oraz jak wspieramy rozwój ich biznesu.

Umów się na rozmowę z konsultantem biznesowym.

Piotr Krupiarz

Menadżer ds. rozwoju biznesu

Dowiedz się więcej o wdrożeniach systemu do raportowania i analiz

Cel wdrożenia systemu do raportowania i analiz

Podstawowym celem wdrożeń systemu do raportowania i analiz jest uzyskanie możliwości pracy z wiarygodnymi i dokładnymi danymi. Rozwiązanie pozwala tworzyć zaawansowane protokoły dotyczące każdej sfery działalności przedsiębiorstwa. Dzięki temu wszystkie zdarzenia nietypowe są wychwytywane z wyprzedzeniem, co umożliwia ich ocenę i dalsze planowanie działań.

Organizacje, które zdecydowały się na wdrożenie systemu Teneum X z modułem do raportowania i analiz są w stanie lepiej planować i kontrolować działania w każdym obszarze.

Jakich korzyści z wdrożenia systemu do raportowania i analiz możesz się spodziewać?

  • Pełna kontrola nad wszystkimi procesami – mechanizm odpowiadający za monitorowanie sytuacji firmy, pozwala skupić się na kluczowych z perspektywy organizacji kwestiach, sygnalizując konieczność interwencji tylko w nagłej i nieprzewidzianej sytuacji.
  • Dokładne raportowanie w czasie rzeczywistym – system do raportowania i analiz pozwala tworzyć zaawansowane raporty dotyczących wszystkich obszarów działalności przedsiębiorstwa. Dostęp do informacji z różnych obszarów biznesowych jest szybkim, dzięki czemu tworzenie wygodnych zestawień lub protokołów jest proste i wygodne.
  • Precyzyjne śledzenie i zarządzanie kosztami – rozwiązanie do raportowania analiz pozwala dokładnie śledzić koszty. Dzięki ich szczegółowej analizie kierownictwo może na bieżąco wprowadzać działania pozwalające ograniczać wydatki i optymalizować wykorzystanie zasobów w celu poprawy wyników firmy.
  • Nieograniczony dostęp z każdego miejsca – system do raportowania i analiz jest dostępny w wersji Web i Mobile. Dzięki temu kontrola wyników przedsiębiorstwa może być przeprowadzona w dowolnym miejscu i o każdej porze z możliwością podjęcia natychmiastowego działania w razie potrzeby.
  • Zwinna ocena wyników zespołów – wdrożenie systemu do raportowania i analiz umożliwia planowanie i analizowanie danych dotyczących bieżącego funkcjonowania i wyników finansowych poszczególnych zespołów i projektów w organizacji.

Jaki jest koszt wdrożenia systemu do raportowania i analiz?

Na końcowy koszt wdrożenia systemu do raportowania i analiz, poza wyceną samego projektu, wpływa bardzo wiele czynników. Są to m.in.:

  • Sposób wdrożenia systemu – Saas (Software as a Service) lub On-premise.
  • Liczba dostępnych stanowisk i typ licencjonowania – zakup, leasing lub wynajem.
  • Dodatkowe usługi – np. zdalne wsparcie techniczne.
  • Koszt zakupu dodatkowej niezbędnej infrastruktury informatycznej i urządzeń (np. serwerów).

Jeśli chcesz poznać przybliżony koszt wdrożenia systemu do raportowania i analiz w Twojej firmie, wypełnij formularz-kalkulator.