Integracja systemów ERP, WMS, CRM, B2B

Dzisiejszy biznes zmienia się w mgnieniu oka. Automatyzacja procesów i integracja z cyfrowym otoczeniem firmy, to podstawa efektywnego funkcjonowania biznesu.

Klucz do automatyzacji procesów

Nieograniczone możliwości integracji

Integrujemy system Teneum X z rozwiązaniami informatycznymi, z których korzystają nasi Klienci. Integrację wykonujemy w taki sposób, aby możliwa była wymiana wszystkich potrzebnych danych pomiędzy różnymi rozwiązaniami informatycznymi w sposób automatyczny, szybki i niezawodny.

Neos został wyposażony w moduł, który oferuje funkcjonalności potrzebne do szybkiej konfiguracji, realizacji i monitoringu automatycznej komunikacji pomiędzy systemami IT. Moduł umożliwia definiowanie wymiany danych niezależnie na poziomie technicznym (formaty danych, WebServicy, sterowniki baz danych), jak i merytorycznym.

Integracja 360

Systemy ecommerce

BI

CRM

Automatyka Magazynowa

Cloud

Marketplace

Spedytorzy

Banki

Programy lojalnościowe

Płatności

Public

Zintegrowane kanały w modelu omnichannel

Strategia sprzedaży w wielu kanałach (ang. omnichannel) pozwala na zwiększanie przychodów ze sprzedaży dzięki możliwości oferowania towarów różnym grupom klientów dokładnie w taki sposób i w takim miejscu, w jaki dana grupa oczekuje. W modelu omnichannel wszystkie kanały sprzedaży powinny być zintegrowane w taki sposób, aby zapewniały konsumentom spójne doświadczenia zakupowe, a firmie umożliwiały pełne zarządzanie informacjami o produktach i klientach.

System Teneum X pozwala na bieżące monitorowanie tego, gdzie konkretnie i w jakiej ilości znajduje się dany towar, daje możliwość jego rezerwacji i swobodę w przepływie informacji pomiędzy wszystkimi kanałami sprzedaży. Pozwala to zachować taką samą dostępność towarów i warunki sprzedaży w kanale e-Commerce, mobile, salonach stacjonarnych czy telecentrach.

Przykłady projektów

Quiosque

W nowej szacie informatycznej - kompletny system obsługi retail i omnichannel

60%

sprzedaży z użyciem karty lojalnościowej

Novoterm

Jedna platforma ERP, WMS, CRM dla branży dystrybucyjnej

25%

realny wzrost wydajności magazynu

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Sente

Skontaktuj się