Sente Gazelą Biznesu

“Gazele Biznesu” to ranking małych i średnich firm, które dzięki swoim działaniom i konsekwencji rozwijają się nadzwyczaj dynamicznie. Sprawia to, że doskonale radzą sobie na rynku, nawet jeśli konkurują ze znacznie większymi przedsiębiorstwami. Pierwsza edycja rankingu odbyła się w 2000 r. Jego autorem jest redakcja Pulsu Biznesu i wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która odpowiada za weryfikację danych zgłoszonych firm.

Wyróżnienie „Gazele Biznesu”

Ranking opracowywany jest corocznie przez dzienniki należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group, dzięki czemu prowadzony jest nie tylko w Polsce, ale także w Szwecji, Danii, Austrii, Łotwie, Rosji, Estonii i Słowenia. Dla każdego z tych państw sporządza się różne kryteria oceny, które zależą od indywidualnych warunków gospodarczych. Wszystkie zestawienia łączy jednak ten sam cel: promowanie małych i średnich przedsiębiorstw.

Wyróżnienie dla Sente

Sente jest firmą, która realizuje swoje cele i stale się rozwija. Dowodem na to może być fakt, że znaleźliśmy się w gronie laureatów rankingu “Gazele Biznesu”. Przyznanie tej prestiżowej nagrody jest dla nas ważnym wyróżnieniem. Firma Sente, która istnieje od przeszło 15 lat, jest liderem w swojej branży i cenionym przez klientów dostawcą indywidualnych rozwiązań informatycznych. W ostatnich latach znacząco się powiększyliśmy, otworzyliśmy nowe oddziały w Poznaniu oraz Rzeszowie, co pozwala łatwiej i szybciej docierać do naszych partnerów.

W dniu 27 stycznia br. w Klubie biznesowym na Stadionie Wrocław odbyła się uroczysta gala “Gazeli Biznesu”, podczas której wszystkim laureatom zostały wręczone nagrody. Sente reprezentowane było przez prezesa Daniela Urbana oraz wiceprezesa Jakuba Czyżkowskiego. Galerię zdjęć z tego wydarzenia można obejrzeć na stronie http://gazele.pb.pl/.

Powrót do listy artykułów