Webinar: Transformacja cyfrowa a planowanie strategiczne roku – jak zaplanować zmiany, aby efektywnie wykorzystać najbliższe 12 miesięcy?

Grudzień to dobry czas na podsumowanie zmian, jakie zaszły w firmie na przestrzeni roku, ale też ostatni moment na opracowanie planu działań na 2022 rok. Jak zaplanować zmiany w obszarze cyfrowej transformacji, aby efektywnie wykorzystać najbliższe 12 miesięcy? Na to oraz inne pytania odpowiedzą eksperci podczas webinaru, który odbędzie się już 9 grudnia o godzinie 11:00.

Jak wykorzystać podejście zwinne do planowania strategicznego?

W niedawno opublikowanym przez nas przewodniku, zatytułowanym „Jak przeprowadzić cyfrową transformację w firmie handlowej?”, eksperci pisali o znaczeniu elastyczności strategicznej w coraz szybciej zmieniającym się świecie i reagowaniu na nowe szanse rynkowe. Z chęci pogłębienia tego zagadnienia narodził się pomysł spotkania w formie panelu ekspertów. Podczas webinaru, który poprowadzi Szymon Lachowicz, Maciej Gawlik i Przemysław Skrzek opowiedzą o tym, w jaki sposób wykorzystać strategię zwinną do zaplanowania działań biznesowych na kolejny rok.

Planowanie zmian krok po kroku

Żadne przedsiębiorstwo nie może dobrze działać bez ustalonych z góry planów na kilka miesięcy do przodu. Jak wykorzystać podejście zwinne do planowania strategicznego roku? Jak krok po kroku zaplanować wdrażanie zmian w skali 12 miesięcy? W jaki sposób określić konkretny cel transformacji możliwy do osiągnięcia w rok? Odpowiedzi na te pytania pojawią się na webinarze.

Zapisz się na webinar, który odbędzie się 9 grudnia >> link do rejestracji

Powrót do listy artykułów