Zaproszenie na webinar w formie panelu dyskusyjnego: Efektywna firma handlowa, czyli jaka?

Zaledwie 29,3% firm z branży handlowej może pochwalić się dostarczaniem większości zamówień do klientów, już na następny dzień po ich złożeniu. To jeden z wniosków, których dostarczyło nam badanie „Efektywność działania polskich firm handlowych”. Choć te dane nie są optymistyczne, warto wiedzieć, nad czym pracować, by poprawić tę sytuację. Jak kontrolować koszty i marże w firmie handlowej? Jakie technologie mogą pomóc w istotnym przyspieszeniu realizacji zamówień? Jakie wyzwania czekają firmy handlowe w najbliższej przyszłości? W jaki sposób przedsiębiorcy mogą się na nie przygotować?

Na te i wiele innych pytań związanych z poprawą efektywności firm handlowych odpowiedzą zaproszeni eksperci podczas webinaru „Efektywna firma handlowa, czyli jaka?”, który odbędzie się już 19.03.2024 o godzinie 13:00.

Odkryj sekrety efektywności polskich firm handlowych

O tym, w jaki sposób poprawić efektywność operacyjną przedsiębiorstwa handlowego opowiedzą eksperci: Marek Kich (CEO Satisfly), Krzysztof Wieczorek (Logistics, warehouse, WMS & ERP processes consultant), Piotr Susz (CEO Locura Consulting) i Wojciech Nowak (Partner Zarządzający w Sente). Webinar, na który serdecznie zapraszamy, odbędzie się już 19.03.2024 o godzinie 13:00.

Genezą, jaka stoi za organizacją naszego webinaru, jest przeprowadzone przez nas wcześniej badanie „Efektywność działania polskich firm handlowych”. Jego wyniki, pokazały nam, że w tym zakresie istnieje duże pole do wdrażania usprawnień i modyfikacji sposobu działania. Zrealizowane badanie pomogło nam poznać stan faktyczny. Co natomiast zrobić, by było lepiej?

Odpowiedzi na to i wiele innych pytań związanych z poprawą efektywności w firmach z branży handlowej udzielą zaproszeni przez nas eksperci-praktycy, związani na co dzień z obszarami zarządzania, sprzedaży, marketingu i optymalizacji procesów.

O tym, jak poprawić efektywność operacyjną w przedsiębiorstwie handlowym opowiedzą eksperci już 19.03.2024 o godzinie 13:00:

Marek Kich (CEO Satisfly)
Konsultant e-Commerce i marketingu. Od ponad 12 lat pomaga firmom uruchamiać i rozwijać się w e-Commerce B2B / B2C, wspierając je od pierwszych pomysłów uruchomienia sprzedaży w sieci po skalowanie wyników. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się między innymi w autorskim podkaście Sztuka E-Commerce.

Krzysztof Wieczorek (Logistics, warehouse, WMS & ERP processes consultant)
Ma ponad 17-letnie doświadczenie w obszarze logistyki i wsparcia wdrożeń systemów informatycznych; odpowiada za wdrożenie w spółce nowych rozwiązań klasy ERP i WMS oraz wprowadzenie jej w cyfrową obsługę partnerów biznesowych. Wcześniej w OEX24 i OEX E-Business odpowiadał m.in. za zarządzanie centrum logistycznym i uruchamianiem nowych projektów z zakresu logistyki e-Commerce.

Piotr Susz (CEO Locura Consulting)
Mgr inż. logistyki, absolwent studiów Executive MBA na Politechnice Wrocławskiej. Właściciel firmy konsultingowej LOCURA (www.locura.pl). Aktualnie swoją aktywność zawodową koncentruje na wspieraniu Zarządów oraz Rad Nadzorczych w budowaniu strategii łańcuchów dostaw, projektowaniu nowych obiektów logistycznych oraz implementacji innowacyjnych systemów IT wspierających procesy logistyczne (WMS, TMS, YMS, OMS). Od 20 lat zajmuje się praktycznym rozwiązywaniem problemów logistycznych.

Wojciech Nowak (Partner Zarządzający w Sente).
Konsultant rozwiązań biznesowych i IT z 18-letnim doświadczeniem. Pełnił rolę projektanta rozwiązań dla klientów opartych o system klasy ERP, WMS, POS i dedykowane rozwiązania informatyczne. Ekspert w zakresie wdrożeń systemu klasy WMS, specjalizujący się w automatyzacji procesu zarządzania pracą magazynu i podnoszeniem wydajności magazynierów. Aktualnie odpowiedzialny za relacje z kluczowymi Klientami firmy i realizację największych projektów wdrożeniowych. 

Zapisz się na webinar już dziś i zrób pierwszy krok do zwiększenia efektywności swojej firmy handlowej >> https://sente.pl/rejestracja-na-webinar-efektywna-firma-handlowa/

Wydarzenie odbywa się pod patronatem: Logistics Manager, myERP.pl i ERP-view.pl.

Powrót do listy artykułów