Audiobook z wiedzą prosto od Bartosza Majewskiego, Krzysztofa Wieczorka i Marka Kicha

Cyfrowa transformacja to zmiana – edukując o niej, nie możemy pozostać bierni wobec trendów w zakresie form przyswajania treści. A te zmieniają się w mgnieniu oka. Właśnie dlatego Przewodnik „Jak przeprowadzić cyfrową transformację w firmie handlowej?” wydany przez nas w 2021 roku, także przeszedł transformację i od teraz jest dostępny również w formie audiobooka.

Cyfrowa transformacja w polskich firmach handlowych

Pierwszym krokiem do stworzenia naszego audiobooka było przeprowadzone przez nas badanie, w ramach którego porozmawialiśmy z przedstawicielami 100 polskich firm zajmujących się handlem B2B. Pytaliśmy o stopień cyfrowej transformacji ich organizacji i wyzwania w tym obszarze.

Na podstawie wniosków, które z niego płynęły, opracowaliśmy materiał, którego głównym celem była odpowiedź na obawy i wątpliwości wstrzymujące firmy handlowe przed wdrożeniem rozwiązań z zakresu transformacji cyfrowej. Do współtworzenia tego przewodnika zaprosiliśmy 9 ekspertów z różnych dziedzin, czego efektem jest zbiór praktycznych rad, taktyk i rozwiązań do zastosowania.

Wiedza ekspercka w najlepszym wydaniu

Eksperci, których zaprosiliśmy do podzielenia się swoją wiedzą, to praktycy z wieloletnim doświadczeniem. Materiał jest nagraniem pełnym konkretnej wiedzy o cyfrowej transformacji. Słuchając audiobooka, zapoznasz się z następującymi rozdziałami:

  • Jak priorytetyzować pomysły? Jak generując pomysły na cyfrową transformację zachować skupienie strategiczne? – Przemysław Skrzek i Maciej Gawlik (Leanspin)
  • Jak zarządzać obawami pracowników w obliczu cyfrowej transformacji? – Piotr Stohnij
  • Jak podejść do wyboru platformy B2B? – Marek Kich (X-Coding)
  • Jak przeprowadzać zmiany w organizacji pracy zespołów handlowych, aby działały efektywniej? – Bartosz Majewski (Casbeg)
  • Jak zorganizować procesy magazynowe i back-office w firmie handlowej w obliczu cyfrowej transformacji? – Krzysztof Wieczorek (Astra S.A.)
  • Jak rozbijać projekt na części, aby szybciej zweryfikować jego założenia i obniżyć koszty? – Michał Dusiński (AgileForce)
  • Jak rozwiązania IT wspierają cyfrową transformację? – Jakub Czyżkowski (Sente)

Audiobook przesłuchasz tutaj: https://sente.pl/pobierz-audiobook-jak-przeprowadzic-cyfrowa-transformacje-w-firmie-handlowej/

Powrót do listy artykułów