Zaproszenie na webinar: Wyzwania w branży produkcji meblarskiej – jak system ERP może pomóc Ci je okiełznać?

Jakie wyzwania biznesowe najczęściej towarzyszą firmom z branży produkcji meblarskiej? W jaki sposób system ERP może wesprzeć optymalne zarządzanie surowcem i redukowanie powstawania strat? Jak efektywnie planować procesy produkcyjne z uwzględnieniem materiałów o dużym współczynniku zmienności uzyskanego półproduktu?

Na te i wiele innych pytań związanych z praktycznym zastosowaniem systemów ERP w obliczu radzenia sobie z biznesowymi wyzwaniami w branży produkcji meblarskiej odpowie ekspert, Damian Dziuba, Architekt rozwiązań IT. Webinar, na który serdecznie zapraszamy odbędzie się już 7 marca o godzinie 11:00.

Architekt rozwiązań IT odpowie na pytania dotyczące zastosowania systemów ERP w firmach z branży produkcji meblarskiej

Marnotrawienie surowca, konieczność bezbłędnego planowania procesu produkcji i zachowania jego ciągłości – to tylko kilka z wielu wyzwań, które są codziennością przedsiębiorców w branży meblarskiej. Jak sobie z nimi radzić? W jaki sposób okiełznać je tak, by wyprzedzić konkurencję i odnieść konkretne korzyści?

Swoją wiedzą dotyczącą biznesowych wyzwań i sposobów radzenia sobie z nimi z pomocą systemów ERP w branży produkcji meblarskiej już 7 marca o godzinie 11:00 podzieli się:

Damian Dziuba
Architekt rozwiązań wspierających zarządzanie produkcją. Brał udział w projektach cyfrowej transformacji dla liderów branży obróbki metalu, produkcji zestawów medycznych, produkcji mebli, węzłów ciepłowniczych, olejów oraz automotive. W swojej pracy łączy umiejętności techniczne i programistyczne z głębokim zrozumieniem potrzeb biznesowych – dzięki temu skutecznie doradza klientom najlepsze rozwiązania ich wyzwań biznesowych oraz umiejętnie odzwierciedla je w architekturze rozwiązań IT. W Sente od 2010 roku. Wcześniej w swojej karierze zawodowej zajmował się m.in. rozwojem platformy e-learningowej języków obcych.

Zarejestruj się na webinar >> https://sente.clickmeeting.com/webinar-wyzwania-w-branzy-produkcji-meblarskiej/register

Powrót do listy artykułów