Rośniemy w siłę

Co ma wspólnego Sente z Krakowem? Rynek tego pięknego miasta ma powierzchnię 200 × 200 metrów, podczas gdy w Sente zatrudniono już 200 pracowników

Wydawałoby się, że jeszcze nie tak dawno nasza firma liczyła zaledwie 100 osób. Z każdym miesiącem Sente rozrastało się, a w listopadzie przekroczyliśmy ten magiczny próg – jest nas już 200! 

21 lat z Wami

Sente powstało w 2000 roku z inicjatywy grupy przyjaciół. Od tamtej pory firma rozwijała się, zdobywając zaufanie kolejnych klientów. Dziś może cieszyć się współpracą z wieloma partnerami, jak i wyróżnieniami – takimi jak np. Diamenty Forbesa

Team Sente

Sente stanowią ludzie: od zarządu, specjalistów i ekspertów IT, poprzez działy sprzedaży i marketingu, do działów administracji i HR. Dzięki płaskiej strukturze firmy zespoły są ze sobą dobrze skomunikowane i mogą liczyć na swoje wsparcie. 

Zwiększenie liczby pracowników wynika z tego, że chcemy stale dotrzymywać kroku naszym klientom. Dzięki temu mogą liczyć na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Dobra okazja do świętowania

Nie obyło się bez świętowania. Pomimo pandemii, z zachowaniem wszelkich obostrzeń, pracownicy obecni w tym dniu w biurze mieli chwilę na oderwanie się od pracy – zespół HR przygotował poczęstunek w ramach uczczenia dwusetki. Osoby, które pracowały w trybie zdalnym, mogły dołączyć poprzez wideorozmowę i „być” z nami na miejscu – choć wirtualnie. 

Z niecierpliwością czekamy na kolejne kamienie milowe w rozwoju naszej firmy! 

Powrót do listy artykułów