Bezpieczeństwo należności w Twojej firmie – jak o nie zadbać w dobie kryzysu i inflacji? Zaproszenie na webinar

Jak zwiększyć przepływ pieniędzy i zminimalizować ryzyko zatorów płatniczych? W jaki sposób prowadzić monitoring należności? Czym jest prewindykacja i dlaczego warto z niej korzystać? W jaki sposób faktoring może wpisywać się w całe instrumentarium pomagające zarządzać należnościami w firmie?

Na te i wiele innych pytań związanych z bezpieczeństwem należności w przedsiębiorstwie odpowiedzą eksperci – Jerzy Dąbrowski (Faktoria), Artur Kras (CRS), Dariusz Jakubowicz (Optimal Balance) i Paweł Juskowiak (Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego) – podczas webinaru, który odbędzie się już 22 listopada o godzinie 11:00.

Należności w Twoje firmie pod kontrolą – panel ekspertów

Bezpieczeństwo należności to niezwykle ważny obszar działania w firmach. Niestety często bywa pomijany i zapomina się o tym, że jest aktywem, którym powinno się efektywnie zarządzać. W trudnych, nieprzewidywalnych czasach kryzysu nie można pozwolić sobie na bierność w tym zakresie – brak pełnej kontroli nad należnościami to ryzyko utraty płynności. Postanowiliśmy zmierzyć się z tym tematem i poszukać sposobów i taktyk na radzenie sobie z tym zagadaniem. W tym celu do udziału w naszym webinarze zaprosiliśmy ekspertów zajmujących się na co dzień tematem należności.

Spotkanie odbędzie się 22 listopada o godzinie 11:00.

Więcej na temat zaproszonych ekspertów:

Jerzy Dąbrowski – Wiceprezes Zarządu Faktoria Sp. z o.o. Z branżą faktoringową związany od 2002 roku. Ostatnio jako Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Bibby Financial Services w Polsce oraz Wiceprzewodniczący Komitetu Wykonawczego Polskiego Związku Faktorów. Wcześniej zarządzał Departamentem Faktoringu i Finansowania Handlu w Banku Millennium SA. Był też związany z grupą Pekao i Bankiem Raiffeisen. 

Artur Kras – Prezes CRS. Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując na stanowiskach managerskich w firmie Euler Hermes 2000-2004r (wówczas Hermes Krediversicherung) oraz Coface (2004-2009). W roku 2009 rozpoczął własną działalność w zakresie usług brokerskich, specjalizując się w ubezpieczeniach należności i zarządzaniu należnościami.

Dariusz Jakubowicz – W branży windykacyjnej od 23 lat. Współzałożyciel oraz Prezes Zarządu Optimal Balance Sp. z o.o. Obecnie firma zwiększa zasięgi poprzez wprowadzenie usług monitoringu należności, prewindykacji oraz windykacji zagranicznej dla całego sektora B2B). 

Paweł Juskowiak – Wiceprezes Krajowego Instytutu Prawa Gospodarczego. Od 2016 roku  twórca własnej marki – Krajowego Instytutu Prawa Gospodarczego – innowacyjnej wywiadowni gospodarczej, która integruje aż 66 źródeł. Wizjoner i współautor marki Rzetelna Firma. Wieloletni prezes w spółce zarządzającej obecnie najbardziej rozpoznawalnym certyfikatem wiarygodności biznesowej w Polsce.

Webinar zakończy się sesją Q&A z pytaniami od uczestników.

Spotkanie jest organizowane pod patronatem Gospodarki Izby Elektronicznej.

Więcej informacji na temat spotkania, agenda i rejestracja: https://sente.clickmeeting.com/webinar-bezpieczenstwo-naleznosci-w-twojej-firmie/register

Powrót do listy artykułów