II edycja ITCorner Summit – podsumowanie

Za nami II edycja kongresu ITCorner Summit: „The Future of Business”. Wydarzenie, które odbyło się we wrocławskim hotelu Ibis 23 stycznia 2019 roku, zgromadziło ponad 300 specjalistów i managerów firm z sektora IT oraz przedstawicieli lokalnego biznesu.

Kongres ITCorner Summit

Eksperci dzielą się wiedzą

Organizatorzy skupili się na tym, aby wydarzenie dostarczyło uczestnikom praktycznej wiedzy na temat rozwoju biznesu. Do grona prelegentów zostali zaproszeni managerowie i właściciele firm technologicznych i konsultingowych, którzy mają doświadczenie w budowaniu strategii biznesowej przedsiębiorstw technologicznych. W wystąpieniach szczególny nacisk został postawiony na wyzwania związane z ekspansją zagraniczną polskich firm IT.

Kongres ITC

W Kongresie swój akcent mieliśmy również jako Sente. Daniel Urban wziął udział udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym wyzwań w procesie budowania kultury organizacji.

Kongres ITCorner

ITCorner to wrocławski klaster zrzeszający firmy związane z branżą IT. Jako Sente jesteśmy współzałożycielami oraz aktywnymi członkami stowarzyszenia. Kilkadziesiąt spotkań rocznie, które organizowane są dla przedstawicieli firm z klastra, to doskonała okazja do wzajemnej inspiracji i dzielenia się praktyczną wiedzą. Kongres ITCorner Summit to wyjątkowa w skali roku możliwość do poszerzenia perspektywy o dużo szersze grono firm i organizacji. Druga edycja Kongresu została bardzo dobrze oceniona przez uczestników, którzy zwrócili uwagę na wysoki poziom merytoryczny wystąpień oraz wartość, jaka płynęła z ciekawych rozmów kuluarowych.

 

Powrót do listy artykułów