Zapraszamy na ITCorner Summit 2019 „The Future of Business”

23 stycznia 2019 r. odbędzie się druga edycja ITCorner Summit – kongresu organizowanego przez ITCorner, klaster zrzeszający wrocławskie firmy IT, którego jako Sente mamy przyjemność być współzałożycielami.

Merytoryczna wiedza

Wydarzenie zostało podzielone na cztery obszary tematyczne, poruszające kwestie związane ze sposobami budowania strategii dla firm w czasach digitalizacji przedsiębiorstw, zmianami w kulturze organizacji, współpracą z klientami z zagranicy oraz zasadami funkcjonowania instytucji otoczenia biznesu. ITCorner Summit to nie tylko prelekcje, ale również panele dyskusyjne i ciekawie zaaranżowana przestrzeń networkingowa.

Przestrzeń do wymiany doświadczeń

Idea kongresu opiera się na wspólnym pochyleniu się nad kluczowymi tematami dotyczącymi biznesu i gospodarki z perspektywy bliskiej stowarzyszeniu ITCorner. ITCorner Summit 2019 The Future of Business to już druga edycja kongresu, który skierowany jest do właścicieli i kadry zarządzającej firm i spółek o profilu softwarowym z całej Polski, a także wszystkich entuzjastów rodzimej branży IT.

Wartościowe prelekcje

Kongres to szereg merytorycznych prelekcji oraz paneli dyskusyjnych związanych z tematyką zarządzania oraz rozwoju biznesu, ze szczególnym naciskiem na wyzwania stojące przed dynamicznie rozwijającą się branżą nowych technologii. Daniel Urban, współzałożyciel i prezes Sente, podzieli się swoimi obserwacjami podczas panelu dyskusyjnego pod nazwą:: „Czy kultura organizacyjna to tylko moda i wymóg rynku pracy?”.

Sczegóły dostępne są na stronie wydarzenia: http://itcsummit2019.itcorner.org.pl/

 

Powrót do listy artykułów