Inspiracje od najlepszych – ITCorner BizTalk i spotkanie z Luxon LED

Doświadczenie, które codziennie zdobywamy realizując projekty dla naszych klientów, pozwala nam stale rozwijać swoje horyzonty. Wiedza, którą zgromadziliśmy, to dla nas powód do dumy, ale i zobowiązanie do tego, aby stale ją powiększać i aktualizować. Oprócz konferencji, warsztatów i szkoleń, w których regularnie bierzemy udział, stawiamy również na czerpanie wiedzy wprost z rynku. W czerwcu postawiliśmy na spotkania z wrocławskimi liderami technologicznymi.

Warsztaty ITCorner

ITCorner to klaster, zrzeszający dolnośląskie firmy IT, którego mamy przyjemność być współzałożycielami. Jedną z głównych wartości stowarzyszenia jest dzielenie się wiedzą i dbanie o to, aby przepływ inspiracji pomiędzy członkami klastra był jak najbardziej efektywny. Cykliczne spotkania managerskie oraz meet-up’y technologiczne to już tradycja ITCorner. Teraz, do organizowanych dotychczas spotkań, dołączyły warsztaty o tematyce biznesowej. Pierwsze spotkanie skupiło się wokół tematyki prowadzenia procesu handlowego oraz zagadnień związanych z marketingiem w branży B2B. Formuła warsztatów bazowała na 5 minutowych cyklach, podczas których każdy z uczestników opowiadał o wybranym przez siebie sukcesie jego firmy w omawianej tematyce oraz odpowiadał na pytania zgromadzonych osób. Dzięki temu spotkanie przybrało dynamiczną formę i pozwoliło na poznanie inspiracji z kilkunastu różnych firm, wyzwań i kampanii.

Warsztaty ITCorner

Spotkanie z CEO Luxon LED

Wrocławscy liderzy to dla nas inspiracja do jeszcze bardziej dynamicznego rozwoju. Obserwujemy firmy, które z uporem i konsekwencją stawiają czoła kolejnym wyzwaniom. Niekwestionowanym liderem rynku oświetlenia jest Luxon LED. Firma jest najszybciej rozwijającym się producentem oświetlenia w Europie według rankingu Deloitte Fast 50 z 2018 roku oraz Financial Times 1000 z 2019 roku. Obserwując sukcesu firmy Luxon LED nie mogliśmy sobie odmówić możliwości wymiany wiedzy i doświadczeń biznesowych. Członkowie zespołu sprzedażowego, marketingowego i projektowego spotkali się z CEO Luxon LED, Maciejem Szottem, aby porozmawiać o wyzwaniach z którymi firmy mierzą się w dziedzinie sprzedaży i marketingu. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że wiedza prosto z rynku dostarcza najbardziej praktycznych i efektywnych rozwiązań. Spotkanie przyniosło nam wiele przemyśleń i wskazówek na temat tego, jak możemy rozwijać swoje działania i na co postawić w nowych inicjatywach.

Powrót do listy artykułów