IT w logistyce – GIGACON 2017

Jak zoptymalizować łańcuch dostaw, procesy magazynowania czy produkcji? Jakie są najbardziej aktualne trendy w logistyce? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można poznać podczas kolejnej edycji konferencji IT w Logistyce GigaCon.

Dwa bloki tematyczne, kilkunastu specjalistów

Konferencja będzie podzielona na dwie sesje tematyczne: MAGAZYN I PRODUKCJA oraz DYSTRYBUCJA I TRANSPORT. Podczas każdej z nich odbędzie się szereg wystąpień merytorycznych prowadzonych przez specjalistów i praktyków z branży. Poprzedzą je wykłady produktowe, podczas których firmy IT przedstawią swoje rozwiązania usprawniające procesy w firmach produkcyjnych i  transportowych.

O trendach w logistyce

Wydarzenie od kilku lat gromadzi przedstawicieli firm z branży logistycznej, dystrybucyjnej i produkcyjnej. Jest okazją do posłuchania o tym, jakie idee są obecnie najpopularniejsze w branży. Podczas konferencji specjaliści opowiedzą m. in. o tym, jak stworzyć software dla firmy produkcyjnej, który będzie oszczędzał pieniądze oraz omówią wpływ systemów IT na optymalizację operacji łańcucha dostaw.

Spotkajmy się

Postanowiliśmy wziąć udział w tegorocznej edycji, aby wymienić się doświadczeniami i obserwacjami z przedstawicielami firm działających w obszarach, które wspieramy na co dzień. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko. Wydarzenie odbędzie się 13 czerwca. Udział jest bezpłatny.

Powrót do listy artykułów