Sente najszybciej rozwijającym się dostawcą ERP w Polsce

Obecność w pierwszej 20-tce największych dostawców rozwiązań ERP w 2017 roku, awans o dwie pozycje w stosunku do zeszłorocznego zestawienia i status najszybciej rozwijającej się firmy w sektorze – to rezultaty, jakie uzyskaliśmy w najnowszym raporcie Computerworld TOP 200.

Dynamiczny wzrost

Znaleźliśmy się w 12 tabelach tegorocznego zestawienia. Szczególnie cieszy nas 18 miejsce w kategorii Najwięksi dostawcy systemów ERP. To dla nas awans o dwie pozycje w porównaniu z zeszłorocznym rankingiem. Tak wysokie miejsce potwierdza obecność Sente w czołówce firm dostarczających rozwiązania wspomagające zarządzanie. Co więcej, wg rankingu jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą wśród dostawców ERP na polskim rynku z 69% dynamiką wzrostu.

Wsparcie przede wszystkim

W kategorii Dostawcy usług serwisowych awansowaliśmy z 53 na 36 miejsce. Jest to potwierdzenie realizacji kluczowego dla nas celu – wspierania naszych klientów w rozwoju i nastawienia na długofalową współpracę, nie tylko podczas realizacji projektu wdrożeniowego, ale przede wszystkim w utrzymaniu i rozwoju oprogramowania. Zależy nam, aby firmy, z którymi współpracujemy wykorzystywały nasze rozwiązania jako narzędzie do osiągania jak najlepszych efektów biznesowych. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do jakości naszych usług serwisowych.

Prestiżowe zestawienie

To już 25 edycja raportu TOP 200, który od lat stanowi podstawowe źródło informacji na temat branży teleinformatycznej w Polsce. Jego celem jest całościowe przedstawienie stanu polskiej branży ICT oraz stojących przed nią możliwości i wyzwań. Perspektywy na najbliższe miesiące są obiecujące, co pozwala nam wierzyć, że w kolejnym raporcie odnotujemy jeszcze lepsze wyniki.

 

Powrót do listy artykułów