Od wdrożeniowca do członka zarządu – Michał Wojtkowiak dołącza do Zarządu Sente

Ponad 200 pracowników, coraz większa liczba klientów i wzrost przychodów rok do roku o 20% – takimi wynikami może pochwalić się w Sente. Rozwój firmy na wielu polach to wyzwanie utrzymania wysokiej jakości świadczonych usług, jak i obsługi klienta. Aby zadbać o kluczowe aspekty działania firmy z odpowiednią starannością i dozą uwagi, do Zarządu Sente dołączył od początku 2022 roku Michał Wojtkowiak.

17 lat wyzwań i rozwoju

Od młodszego wdrożeniowca, przez konsultanta, Project Managera, kierownika zespołu, dyrektora działu realizacji, aż do członka zarządu – taką drogę, w bardzo dużym uproszczeniu, przeszedł w Sente Michał Wojtkowiak. Zaczynał w dziale wdrożeń, gdzie zajmował się realizacją projektów dla nowych klientów. Po kilku latach pełnienia różnych ról w tym obszarze poczuł, że przyszedł czas na zmiany i nowe wyzwania. Szybko okazało się, że odpowiedzią na nowe potrzeby nie była zmiana miejsca pracy, a pozostanie w Sente i przejście do działu serwisu, skoncentrowanego wokół współpracy z obecnymi klientami firmy. To właśnie za ten obszar Michał Wojtkowiak odpowiedzialny jest do dziś, a od tego roku opiekuje się nim z ramienia zarządu.

Wzmocnienie firmy i samorealizacja

Na przestrzeni ponad 17 lat pracy w Sente, Michał Wojtkowiak wielokrotnie przekonał się, że realizacja własnych ambicji może iść w parze z celami firmy. Jak sam podkreśla, do działania najbardziej motywuje go możliwość rozwoju i współpracy z pełnymi pasji osobami.

Przeszedłem przez większość stanowisk w Sente. Obserwowałem, jak rozwija się firma i mogłem być częścią zmian, inicjatyw i pomysłów, które w tym czasie realizowaliśmy. Choć nie lubię stagnacji i cały czas potrzebuję nowych wyzwań, to okazało się, że mogę realizować się w jednym miejscu przez aż 17 lat. Bez wątpienia nie mogłoby to być możliwe bez ludzi, którzy budują Sente i dla których rozwój również jest jedną z najważniejszych wartości. Zdecydowałem się na dołączenie do zarządu, bo w jego skład wchodzą świetne osoby, od których od lat się uczę. Budowanie firmy z takimi ludźmi to wspaniała przygoda i gwarancja braku nudy.” – wyjaśnia Michał Wojtkowiak.

Priorytetem długofalowa współpraca z klientami

Jak mówi Marek Wesołek, Partner Zarządzający w Sente, powiększenie składu zarządu wynika ze strategii Sente, w której jednym z kluczowych celów jest budowanie długofalowej współpracy z klientami:

Michał od lat dba o najwyższy poziom opieki powdrożeniowej dla naszych klientów. Dzięki jego ogromnemu zaangażowaniu i umiejętności budowania relacji, zarówno z klientami, jak i pracownikami obszar ten w ostatnich latach dynamicznie się rozwija. Osobiście cenię u Michała jego nieustanną chęć rozwoju i ciągłe poszukiwanie usprawnień w swoim obszarze. Posiada on niezwykłą umiejętność współpracy z ludźmi, co pozwala mu na budowanie partnerskich relacji, zarówno w firmie, jak i z klientami. Dołączając do Zarządu Sente, stał się dla nas ogromnym wsparciem w realizacji naszych ambitnych planów rozwojowych. Chcemy utrzymać dynamikę wzrostu z ostatnich, bardzo udanych dla nas lat, jednocześnie tworząc przyjazne miejsce dla naszych pracowników, jak i wspierać naszych klientów w ich rozwoju. Doświadczenie Michała i jego orientacja na ludzi i ciągły rozwój niewątpliwie nam w tym pomogą.

Michał Wojtkowiak jako członek zarządu będzie odpowiedzialny za rozbudowywanie struktur zespołów serwisowych w Sente, obejmowanie nimi nowych rozwiązań i produktów, tworzenie standardów i ról, odpowiedzialnych za poszczególne fragmenty współpracy z klientami. Wszystko po to, aby wraz z rozwojem Sente i istotnym zwiększeniem skali działania, zadbać o wysoki poziom obsługi i skutecznie budować relacje biznesowe, oparte na zaufaniu.

 

Powrót do listy artykułów