Pozyskaj 120 tys. zł. na stworzenie planu cyfrowej transformacji

Prowadzisz firmę produkcyjną i zastanawiasz się, jak poukładać procesy i zdecydować, jakie systemy informatyczne warto wdrożyć? Twoja firma rozwija się szybko, ale towarzyszy temu coraz większy chaos organizacyjny? Skorzystaj z programu dotacyjnego i sfinansuj kompleksową diagnozę dojrzałości cyfrowej przedsiębiorstwa.

Dofinansowania dla małych i średnich firm produkcyjnych

Do udziału w akcji mogą zgłaszać się przedstawiciele polskich firm produkcyjnych, średniej lub małej wielkości. Działania w projekcie obejmują:

  • Diagnozę dojrzałości cyfrowej przedsiębiorstwa – dowiesz się, co stanowi największe bariery w rozwoju Twojej firmy i w których obszarach występują wąskie gardła.
  • Opracowanie planu cyfrowej transformacji – na podstawie diagnozy zostaną opracowane wytyczne i kroki, konieczne do wykonania w procesie transformacji.
  • Szkolenia i warsztaty dla pracowników – członkowie poszczególnych działów zostaną przygotowani do wdrożenia transformacji, otrzymają niezbędne know-how oraz zyskają możliwość pozyskania nowych kompetencji.

Wsparcie zespołu doradców i analityków biznesowych

Udział w programie to nie tylko gwarancja pozyskania środków na poprawę efektywności procesów, ale również możliwość współpracy z interdyscyplinarnym zespołem analityków i doradców. W ramach akcji organizowanej przez AKAT Consulting i Sente do dyspozycji firm produkcyjnych jest ponad 90 konsultantów, wyspecjalizowanych w różnych obszarach działania przedsiębiorstw wytwórczych: od mapowania procesów, poprzez strategię cyfrowej transformacji, automatyzację, aż do robotyzacji i wdrażania innowacji.

Nabór zgłoszeń trwa. Wypełnij ankietę, aby sprawdzić, czy Twoja firma może wziąć udział w programie: https://sente.pl/akat-program-dotacyjny/ 

Powrót do listy artykułów