Przygotowania do zimy w Zakładzie Usług Technicznych Energetyki Cieplnej

Zakład Usług Technicznych Energetyki Cieplnej ZUTEC Sp. z o.o. może pochwalić się przeszło dwudziestoletnią historią działalności. Firma powstała w 1994 r. i od początku swojego istnienia specjalizuje się w świadczeniu usług w branży ciepłowniczej. Lata pracy zaowocowały zdobyciem zaufania klientów oraz wysokiej i stabilnej pozycji na rynku energetyki cieplnej.

ZUTEC specjalizuje się w produkcji kompaktowych węzłów cieplnych, świadczy usługi wykonawcze, m.in. tworzenie projektów technicznych, budowę preizolowanych sieci cieplnych oraz kotłowni gazowych i olejnych.

Rozwój z Sente na przykładzie firmy ZUTEC

Firma ZUTEC od kilku lat przeżywa dynamiczny rozwój w zakresie budowy węzłów ciepłowniczych. Rosnąca liczba zamówień, i samej organizacji zmusiła zarząd do poszukania nowych metod wsparcia efektywności organizacji. Stąd idea wdrożenia zintegrowanego systemu informatycznego do zarządzania procesami produkcyjnymi i logistycznymi. Propozycja Sente spełnia oczekiwania przedsiębiorstwa, co zaowocowało rozpoczęciem współpracy. Po wstępnych rozmowach ustalono, że wdrożenie systemu Sente S4 obejmie obszary:

Wyzwania i plany

Głównym zadaniem systemu Sente S4 jest zwiększenie efektywności firmy w obszarze produkcji węzłów cieplnych. Pomoże w tym automatyzacja najważniejszych procesów, które występują w przedsiębiorstwie, samoczynna weryfikacja wykonywanych zadań oraz wsparcie dla głównych działań biznesowych.

Indywidualne podejście Sente do klientów pozwala na idealne dopasowanie systemu do specyficznych potrzeb i oczekiwań przedsiębiorstwa. Propozycja naszych rozwiązań spełniła wymagania biznesowe także firmy ZUTEC. Wdrożenie planowane jest na początek 2016 roku.

Powrót do listy artykułów