Dedykowany ERP

Rozwiązanie informatyczne dla firm działających w unikalnych modelach biznesowych.

Kiedy uniwersalne rozwiązania to za mało

Odpowiedź na niestandardowe potrzeby

Gotowe systemy wspomagania zarządzania sprawdzają się w firmach, które czują, że ich biznes nie różni się od innych, podobnych z danej branży. Takie rozwiązania okazują się jednak niewystarczające w szybko rozwijających się przedsiębiorstwach, w których dynamika zmian jest duża. W takich firmach uniwersalne narzędzia utrudniają rozwój.

W odpowiedzi na potrzeby szybko rozwijających się firm stworzyliśmy platformę Teneum, która oprócz gotowych modułów systemu ERP oferuje środowisko do budowania i rozwijania funkcji specyficznych dla potrzeb danej firmy. Łatwość modyfikacji i dostosowania do nawet najbardziej niestandardowych wymagań Klienta stanowi o największej sile proponowanych przez nas rozwiązań.

Projektowanie na zamówienie

Przewaga w technologii

Technologia Neos umożliwia budowanie dodatkowych modułów pod niepowtarzalne wymagania Klientów. Indywidualny rozwój systemu ma wartość szczególnie
dla tych firm, które mają własny pomysł na zdobywanie przewagi konkurencyjnej za pomocą rozwiązań informatycznych.

Wsparcie dla liderów

Dla przedsiębiorstw działających
w unikalnych modelach biznesowych przygotowujemy oprogramowanie
na indywidualne zamówienie,
w technologiach natywnych, zintegrowane z systemem Teneum.
Z dedykowanych rozwiązań Sente korzystają liderzy z takich branż jak pożyczki gotówkowe czy dystrybucja artykułów BHP.

Półka z dodatkami

W trakcie projektów powstają indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb konkretnej firmy. Wiele z tych rozwiązań staje się bazą do zaprojektowania rozszerzeń systemu. Takie rozszerzenia są często bardzo nietypowe i dlatego nie trafiają do standardowego systemu. A jednocześnie mogą być bardzo cenne dla firm, które chcą rozwiązać podobny problem.

Półka z dodatkami jest zbiorem rozszerzeń do systemu, które opracowaliśmy na życzenie naszych Klientów. Są to rozwiązania, które nie są typowymi elementami systemów ERP i zwykle nie znajdują się w standardowo oferowanych modułach. Rozwiązują jednak kluczowe dla funkcjonowania poszczególnych typów firm problemy operacyjne. Dzięki zastosowaniu opracowanego już kiedyś dodatku możemy kolejnemu Klientowi dostarczyć rozwiązanie szybciej i przy niższych kosztach, ponieważ nie ma potrzeby projektowania go od podstaw.

Doświadczenia użytkownika na pierwszym miejscu

Nasza autorska platforma Neos pozwala na wspólne (jednolite) tworzenie aplikacji desktopowych, WWW i mobilnych. Wspólny kod i logika biznesowa powodują, że system ERP działa spójnie na różnych platformach, a koszt ich wytworzenia jest mniejszy. Każda z wersji aplikacji ma inny wygląd i sposób interakcji z użytkownikiem, dostosowany do tego, jak pracują na niej użytkownicy.

Różne wersje rozwiązań Sente

Dla naszych Klientów projektujemy różnego rodzaju dedykowane aplikacje mobilne oraz rozwiązania przeglądarkowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać dokładnie takie rozwiązania, jakich ze względu na tryb pracy potrzebują nasi Klienci. Poszczególne wersje systemu i aplikacje otrzymują interfejsy zaprojektowany w sposób, zapewniający wysoką ergonomię pracy.

Dowiedz się więcej o dedykowanych rozwiązaniach Sente

Kamila Czerniak

Kierownik Projektu

Przykłady projektów

Quiosque

W nowej szacie informatycznej - kompletny system obsługi retail i omnichannel

200%

wzrost tempa pracy w magazynie outletowym

Novoterm

Jedna platforma ERP, WMS, CRM dla branży dystrybucyjnej

30%

wzrost wartości wysyłanych przesyłek

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Sente

Skontaktuj się