Doradztwo i konsultacje przy systemach ERP, WMS, CRM, B2B

Pomagamy naszym Klientom w definiowaniu celów biznesowych projektów wdrożeniowych.

Wiedza poparta doświadczeniem

Konsultanci biznesowi

Od 2000r. projektujemy rozwiązania dla szybko rozwijających się firm z różnych branż. Dzięki temu nasi pracownicy doskonale znają procesy biznesowe charakterystyczne dla firm, w których tempo zmian jest duże. Wiemy, że tylko dobrze zaprojektowane rozwiązania IT pozwolą w pełni wykorzystać potencjał firmy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Nasi specjaliści łączą doskonałe umiejętności techniczne z rozległa wiedzą biznesową. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że projektowane dla nich rozwiązania, to połączenie najwyższej jakości technicznej i merytoryki.

Branże, w których specjalizują się konsultanci Sente:

  • Dystrybucja i handel
  • Retail
  • Produkcja
  • e-Commerce

Cele biznesowe

Analiza sytuacji

Celem naszej pracy jest realizacja projektów, dzięki którym Klienci osiągną wymierne rezultaty biznesowe. Doświadczenie pokazało nam, że projekty bywają rozległe, obejmują różne obszary działalności firmy i mogą służyć realizacji wielu celów biznesowych.

Korzyści biznesowe

Wspólnie z Klientem identyfikujemy najważniejsze obszary, których usprawnienie przyniesie znaczące zwiększenie efektywności firmy. Definiujemy rzeczywiste, wyrażone w liczbach rezultaty biznesowe, które ma przynieść realizowany projekt.

Wsparcie zmian organizacyjnych

Mamy świadomość tego, że aby realizowane przez nas projekty pozwalały osiągać założone cele biznesowe, bardzo często potrzebne są zmiany w sposobie, w jaki działa firma Klienta. Nie po to, aby dostosować go do systemu. Po to, aby wykorzystać możliwości, jakie daje nowy system i przeprowadzić zmiany organizacyjne, które często odkładane były na „lepszy” moment. Lepszym momentem jest właśnie okres wdrażania nowego systemu., który otwiera przed firmą nowe ścieżki rozwoju.

Wybór najlepszych rozwiązań

Określenie celów biznesowych i analiza struktury organizacyjnej pozwala nam na realne określenie potrzeb firmy. Projektujemy dedykowane systemy, które bazują na rozwiązaniach ERP, CRM, WMS. Dzięki autorskiej technologii Neos mamy nieograniczone możliwości dostosowania rozwiązań IT do potrzeb naszych Klientów. Analizując specyfikę danego biznesu rekomendujemy naszym Klientom tylko takie rozwiązania, które będą stanowiły realne wsparcie w ich rozwoju.

Dowiedz się więcej o współpracy z Sente

Piotr Krupiarz

Menadżer ds. Rozwoju Biznesu

Przykłady projektów

Mennica Wrocławska

Zarządzanie sprzedażą i dystrybucją metali szlachetnych

2x

krótszy czas obsługi klienta

RAW-POL

Jedna platforma ERP, WMS, CRM dla branży dystrybucyjnej

40%

mniejsze koszty składowania

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Sente

Skontaktuj się