System nerwowy firmy

Sente S4 to jedna platforma informatyczna do zarządzania pracą, zadaniami i zdarzeniami nietypowymi w całym przedsiębiorstwie.

Bo wszystko kręci się wokół działań

Nowy wymiar zarządzania pracą

Szybkość, efektywność, niezawodność – to cechy dobrze zorganizowanej firmy. Ale do tego trzeba dodać jeszcze elastyczność i dobrą komunikację. Jednym słowem – musimy działać sprawnie tak, aby nasz klient miał poczucie profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie. I niezależnie, czy to system CRM, czy system produkcyjny, BOK czy magazynowy – jako zespół potrzebujemy sprawnych narzędzi do tego, by nasze działania były skoordynowane i by nasz klient miał jak najlepsze wrażenia ze współpracy z nami.

Aby nic nie umknęło, aby wszystko wydarzyło się w odpowiednim czasie – to gwarantuje system Sente S4. To jedyne na rynku narzędzie oferujące tak bogate i kompleksowe podejście do zagadnienia zarządzania przepływem pracy w grupach roboczych, które jednocześnie posiada bogatą funkcjonalność ERP czy CRM.

Elastyczność w procesach - zwinne zarządzanie zdarzeniami

Procesowość to nie wszystko

Wiele systemów ERP koncentruje się na liczbie funkcji i obsłudze procesów. Dla nas jednak to za mało. Obserwując szybko rozwijające się firmy widzimy, że powtarzalne procesy to tylko część zdarzeń, które każdego dnia pojawiają się w organizacji. Dlatego oprócz fundamentu, jakim są procesy, w naszym rozwiązaniu możliwe jest zwinne zarządzanie zadaniami i zdarzeniami.

Zarządzanie tym, co nieprzewidywalne

W zależności od specyfiki biznesu i charakteru pracy konkretnego zespołu zdarzenia nietypowe to od kilku do kilkudziesięciu procent wszystkich zdarzeń. W firmach usługowych zdarzenia nietypowe sięgają nawet 80% całości. Ich zarządzaniu służy zazwyczaj poczta elektroniczna i kalendarz. Firmy sobie z tym radzą, ale nie ma możliwości integracji takich danych z innymi rozwiązaniami. My postanowiliśmy to zmienić.

System nerwowy firmy

Jeśli biznes ma rozwijać się szybko, to nic nie może go ograniczać. Przepływ informacji i zadań między członkami zespołów i zespołami musi być być płynny. To wyzwanie w firmach złożonych organizacyjnie, w których w realizację jednego projektu czy procesu zaangażowanych jest wiele osób i kilka zespołów. Wiemy, jak sprostać temu wyzwaniu. Sente S4 to jedna platforma do zarządzania wszystkimi zdarzeniami w organizacji.

Pracownicy księgowości, logistyki czy działu projektowego korzystają z funkcji dedykowanych dla dziedzin ich pracy. Pracują jednak w jednym narzędziu, dzięki czemu kolaboracja zespołów jest nieograniczona. Każde zadanie może być przypisane do dowolnej osoby, dzięki czemu zarządzanie zdarzeniami nietypowymi jest proste. Każdy użytkownik w module Workflow widzi swoje zadania, może planować pracę i monitorować postęp w poszczególnych projektach.

Brak ograniczających schematów

W Sente S4 nie narzucamy z góry schematów obiegu dokumentów czy przepływu pracy, które ograniczają i prawie nigdy nie odzwierciedlają rzeczywistych potrzeb organizacji. Każde zjawisko pojawiające się w systemie jest rejestrowane. Po czasie możemy kształtować standardy pracy i procesy do kolejnych zdarzeń. Powtarzalne czynności są zauważalne. Można je ubrać w proces i zautomatyzować.

Automatyzacja procesów powtarzalnych

Decyzję o tym, które elementy, w jakim momencie i formie sprocesować, podejmują użytkownicy rozwiązania. To oni najlepiej wiedzą, co realnie wesprze ich pracę. Sente S4 ich nie ogranicza. Wręcz przeciwnie, pozostawia im możliwość dostosowania środowiska pracy do ich potrzeb. Moduł Workflow BPM umożliwia definiowanie schematu przebiegu stałych i znormalizowanych procesów. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie niezawodności pracy organizacji, jakiej oczekują nasi klienci.

Dowiedz się więcej o koncepcji systemu nerwowego firmy

Kamila Czerniak

Kierownik projektu

Przykłady projektów

Novoterm

Jedna platforma ERP, WMS, CRM dla branży dystrybucyjnej

25%

realny wzrost wydajności magazynu

Quiosque

Kompletny system obsługi retail i omnichannel

60%

sprzedaży z użyciem karty lojalnościowej

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Sente

Skontaktuj się