Usługi

Projektowanie i wdrażanie rozwiązań ERP, WMS, CRM, BPM, DMS, MES, MRP wspierających kluczowe obszary funkcjonowania firmy

Wszystkie procesy w jednym miejscu

Rozwiązanie dla szybko rozwijających się firm

Projektowanie i wdrażanie zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla biznesu to nasza specjalność. Sente S4 to nowoczesna platforma stworzona przez konsultantów Sente, którzy wieloletnie doświadczenie techniczne i biznesowe przekuli w rozwiązanie, które daje nieograniczone możliwości dostosowania do potrzeb szybko rozwijających się firm. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi Klientami, ich potrzeby i pomysły szybko znajdują odzwierciedlenie w funkcjach i możliwościach systemu.

System Sente S4 obejmuje wszystkie najważniejsze obszary funkcjonowania firmy:

  • Sprzedaż i Zarządzanie Relacjami z Klientami (CRM)
  • Zarządzanie Gospodarką Magazynową
  • Zarządzanie Magazynem Wysokiego Składowania (WMS)
  • Zarządzanie Produkcją (MES i MRP)
  • Finanse i Księgowość
  • Controlling i Informacja Zarządcza
  • Zarządzanie Personelem
  • Zarządzanie Obiegiem Dokumentów
  • Systemy eCommerce

Cel biznesowy to podstawa

Wartościowe projekty

Nasze doświadczenie pokazuje, że tylko te projekty, które stawiają na pierwszym miejscu efektywność i rozwój są warte realizacji. Jesteśmy przekonani, że prawdziwa koncentracja na tym, aby nasi Klienci osiągnęli zamierzone efekty biznesowe, to istota naszej współpracy.

Rzeczywiste korzyści

Zanim przystąpimy do realizaci projektu, wspólnie z Klientem określamy  jego planowany rezultat w formie efektów biznesowych, które da się zmierzyć. Koszt implementacji systemu ERP to inwestycja, która musi w określonym czasie ma przynieść wymierne rezultaty. Wspólnie z Klientami analizujemy to, jaka jest specyfika ich biznesu i definiujemy obszary, w których możemy osiągnąć najlepsze rezultaty.

Metodyka dobrana do celu

Realizacja celów

W naszej pracy skupiamy się na ty, aby jak najefektywniej wspierać klientów w realizacji celów biznesowych.

W zależności od modelu biznesowego, celów i terminów projektu wdrożeniowego, proponujemy Klientom do wyboru zastosowanie jednej z dwóch wykorzystywanych przez nas metodyk wdrożeniowych: kaskadową lub zwinną.

Analizując obecną sytuację Klienta, staramy się zarekomendować odpowiednią do danego projektu metodykę wdrożeniową. Ostateczny wybór zawsze pozostawiamy Klientowi. <Więcej o metodykach można przeczytać tutaj – link do ebooka/podstrony>

Kaskadowo lub zwinnie

Metodyka kaskadowa definiuje poszczególne etapy wdrożenia systemu ERP i działania w danych fazach oraz ich produkty. Każda faza dzieli się na szereg działań, opisanych szczegółowo. Wszystkie etapy wdrożenia kończą się weryfikacją otrzymanych wyników i sprawdzeniem czy rezultat prac jest zgodny ze zdefiniowaną specyfikacją wymagań i czy spełnia oczekiwania Klienta. W trakcie projektu dokonuje się jego formalnych, regularnych przeglądów, mających na celu identyfikację problemów i spraw otwartych oraz podjęcie koniecznych dla projektu decyzji.

Drugim rodzajem metodyki stosowanej podczas realizacji projektu przez Sente jest metodyka zwinna. W tym przypadku akcent postawiony jest na szybkie dostarczanie gotowych produktów. Wykorzystując elementy SCRUM i innych metodyk zwinnych, przy ścisłej współpracy z partnerem określane są zadania do wykonania w krótkich okresach czasowych zwanych sprintami.

Przykłady projektów

Twój Browar

Kompleksowy system zarządzający magazynem i sprzedażą w eCommerce

60%

krótszy czas realizacji zamówienia

Narzędzia.pl

System ERP zintegrowany z magazynem operatora logistycznego

2x

więcej zamówień realizowanych przez dropshipping

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Sente

Skontaktuj się