Usługi

Projektowanie i wdrażanie rozwiązań ERP, WMS, CRM, BPM, DMS, MES, MRP wspierających kluczowe obszary funkcjonowania firmy

Wszystkie procesy w jednym miejscu

Rozwiązanie dla szybko rozwijających się firm

Projektowanie i wdrażanie zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla biznesu to nasza specjalność. Sente S4 to nowoczesna platforma stworzona przez konsultantów Sente, którzy wieloletnie doświadczenie techniczne i biznesowe przekuli w rozwiązanie, które daje nieograniczone możliwości dostosowania do potrzeb szybko rozwijających się firm. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi Klientami, ich potrzeby i pomysły szybko znajdują odzwierciedlenie w funkcjach i możliwościach systemu.

System Sente S4 obejmuje wszystkie najważniejsze obszary funkcjonowania firmy:

  • Sprzedaż i Zarządzanie Relacjami z Klientami (CRM)
  • Zarządzanie Gospodarką Magazynową
  • Zarządzanie Magazynem Wysokiego Składowania (WMS)
  • Zarządzanie Produkcją (MES i MRP)
  • Finanse i Księgowość
  • Controlling i Informacja Zarządcza
  • Zarządzanie Personelem
  • Zarządzanie Obiegiem Dokumentów
  • Systemy eCommerce

Cel biznesowy to podstawa

Wartościowe projekty

Nasze doświadczenie pokazuje, że tylko te projekty, które stawiają na pierwszym miejscu efektywność i rozwój są warte realizacji. Jesteśmy przekonani, że prawdziwa koncentracja na tym, aby nasi Klienci osiągnęli zamierzone efekty biznesowe, to istota naszej współpracy.

Rzeczywiste korzyści

Realizację każdego projektu zaczynamy od określenia jego rezultatu w postaci mierzalnej wartości biznesowej. Koszt wdrożenia systemu ERP to inwestycja, która w określonym czasie ma przynieść wymierne efekty. Wspólnie z Klientami analizujemy specyfikę ich biznesu i definiujemy obszary, w których możemy osiągnąć najlepsze rezultaty.

Metodyka dobrana do celu

Realizacja celów

Nasza metodyka pracy skoncentrowana jest na realizacji celów biznesowych – poprawie efektywności, usprawnieniu procesów biznesowych i podniesieniu wydajności pracy pracowników.

W zależności od modelu biznesowego, celów i terminów projektu wdrożeniowego, proponujemy Klientom do wyboru zastosowanie jednej z dwóch wykorzystywanych przez nas metodyk wdrożeniowych: kaskadową lub zwinną.

Analizując obecną sytuację Klienta, staramy się zarekomendować odpowiednią do danego projektu metodykę wdrożeniową. Ostateczny wybór zawsze pozostawiamy Klientowi. <Więcej o metodykach można przeczytać tutaj – link do ebooka/podstrony>

Kaskadowo lub zwinnie

Metodyka kaskadowa definiuje poszczególne etapy wdrożenia systemu ERP i działania w danych fazach oraz ich produkty. Każda faza dzieli się na szereg działań, opisanych szczegółowo. Wszystkie etapy wdrożenia kończą się weryfikacją otrzymanych wyników i sprawdzeniem czy rezultat prac jest zgodny ze zdefiniowaną specyfikacją wymagań i czy spełnia oczekiwania Klienta. W trakcie projektu dokonuje się jego formalnych, regularnych przeglądów, mających na celu identyfikację problemów i spraw otwartych oraz podjęcie koniecznych dla projektu decyzji.

Drugim rodzajem metodyki stosowanej podczas realizacji projektu przez Sente jest metodyka zwinna. W tym przypadku akcent postawiony jest na szybkie dostarczanie gotowych produktów. Wykorzystując elementy SCRUM i innych metodyk zwinnych, przy ścisłej współpracy z partnerem określane są zadania do wykonania w krótkich okresach czasowych zwanych sprintami.

Przykłady projektów

Twój Browar

Kompleksowy system zarządzający magazynem i sprzedażą w eCommerce

60%

krótszy czas realizacji zamówienia

Narzędzia.pl

System ERP zintegrowany z magazynem operatora logistycznego

2x

więcej zamówień realizowanych przez dropshipping

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Sente

Skontaktuj się