Rozwijamy się – Sente zostało spółką akcyjną

Firmy w Polsce inwestują w transformację cyfrową, aby działać bardziej efektywnie i odpowiadać na oczekiwania klientów skuteczniej, niż dotychczas. Dlatego też zapotrzebowanie na rozwiązania informatyczne wzrasta. Firmy z branży IT uznają to za impuls, który zachęca do rozwoju, ale także wyzwanie organizacyjne. Chcąc odpowiedzieć na nie w sposób skuteczny, powiększamy zespół i zmieniamy formę działania Sente. 

Przekształcenie formy działania

3 stycznia 2022 roku oficjalnie staliśmy się spółką akcyjną. Skąd taka decyzja? Przede wszystkim to analiza sytuacji firmy oraz planów rozwojowych pozwoliła na tę zmianę. Na razie pozostajemy spółką niepubliczną. Niewykluczone jednak, że w przyszłości się to zmieni. 

200 osób w Sente

W listopadzie osiągnęliśmy kamień milowy – pracuje już u nas ponad 200 osób. Sente tworzymy my – specjaliści IT, project managerowie, konsultanci, działy marketingu, administracji oraz HR-u. Nie zamierzamy jednak spocząć na laurach. Cały czas otwieramy rekrutację na kolejne stanowiska, dzięki czemu mamy nadzieję na zwiększenie tej liczby w 2022 roku.

Postępujący rozwój

Ponad 20% – tyle wyniósł wzrost przychodów rok do roku w 2021. Wynika to z nieustannie zwiększanej skali naszego działania. Taki rozwój pozwala nam na zachowanie równowagi pomiędzy realizacją projektów dedykowanym nowym klientom, jak i zapewnienie odpowiedniego wsparcia klientom, którzy współpracowali z nami do tej pory. 

Powrót do listy artykułów