Spotkajmy się: ProstoDoKasy Fly Offline

Czy można połączyć spotkanie branżowe dla e-Commerce z luźną, niezobowiązującą atmosferą? Właśnie taki mix szykuje Satisfly 18 maja o godzinie 17:30. Wydarzenie odbędzie się w klubokawiarni Ceregiele 2.0, kultowym punkcie na mapie wrocławskiego Rynku. 

Spotkanie branży e-Commerce ProstoDoKasy Fly Offline to możliwość nauki, networkingu i wymiany doświadczeń. Event odbywa się w swobodnym klimacie, w centrum miasta. Choć wstęp jest bezpłatny, należy zapisać się poprzez pobranie wejściówki:

https://app.evenea.pl/event/pdkflyoffline

Tematyka spotkania

Na spotkaniu wystąpią czterej prelegenci, którzy przeprowadzą prelekcje: 

  • Bartosz Majewski, CEO firmy Casbeg, opowie o sposobach na zwiększenie zarobków w e-Commerce. Ma dla słuchaczy aż 9 wskazówek, które warto wdrożyć w firmie. 
  • Jakub Czyżkowski, współzałożyciel i współwłaściciel Sente, w swojej prelekcji wskaże 3 miejsca, w których traci się najwięcej pieniędzy w e-Commerce. 
  • Marek Kich, CEO Satisfly, omówi najważniejsze zasady budowania sklepu internetowego. To szczególnie cenne informacje dla przedsiębiorców, którzy rozważają wdrożenie platformy w swojej organizacji. 
  • Zuzanna Zapolska, Head of Digital & e-Commerce w firmie Etno Cafe, poruszy temat sprzedaży produktów premium przy wykorzystaniu kanału online. 

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Do zobaczenia!

Powrót do listy artykułów