Sente na Targach Pracy Work Expo w Rzeszowie

Targi pracy to idealne miejsce, w którym osoby poszukujące nowych ścieżek rozwoju, mogą zapoznać się bliżej z pracodawcami z różnych branż. W tym roku Sente postanowiło dołączyć do XIV edycji Targów Pracy Work Expo w Rzeszowie. 

Targi Work Expo odbyły się 24 i 25 marca 2022 roku w godzinach od 9 do 15. Wstęp do Hali Podpromie był bezpłatny. W obu dniach każdy zainteresowany mógł przyjść i porozmawiać z przedstawicielami firm, które go interesowały. Dzięki temu zyskiwali szansę na poznanie oczekiwań wystawców, a także wymianę doświadczeń. 

Nie tylko przegląd stoisk

W ramach Targów Pracy mieściły się także półgodzinne warsztaty oraz prezentacje. Firma Pratt & Whitney Rzeszów S.A. omówiła temat kompetencji przyszłości w branży lotniczej. Wojewódzki Urząd Pracy opowiedziała o EURES i mobilności w obszarze europejskiego rynku pracy. Ostatnią z prezentacji poprowadził Powiatowy Urząd Pracy – dotyczyła projektowania własnej ścieżki kariery. Wszystkie wykłady dostępne były zarówno w czwartek, jak i piątek. 

Jeżeli nie udało Ci się spotkać Sente na Targach, nic straconego! Zachęcamy do przejrzenia ofert pracy na naszej stronie internetowej. 

https://praca.sente.pl/

Powrót do listy artykułów