Sente z certyfikacją GS1

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy proces certyfikacji i nasz system Teneum jest zgodny ze standardem GS1. Cieszymy się, że nasze rozwiązania odpowiadają międzynarodowym standardom, potwierdzonym przez zaufanego Partnera.

certyfikat GS1

Czym jest GS1?

GS1 to system system rozwiązań i standardów, działających międzynarodowo. Standardy GS1 to zbiór zasad i wytycznych, które są stosowane przez przedsiębiorstwa na całym świecie w celu usprawnienia przepływu informacji i operacji w łańcuchach dostaw wielu branż. Organizacja GS1 jest najbardziej znana z wydawania i zarządzania kodami kreskowymi, które towarzyszą nam na wszelkiego rodzaju produktach. To jednak tylko jeden z obszarów działania Fundacji GS1, więcej na jej temat można przeczytać tutaj: https://www.gs1pl.org/

Misja GS1

GS1 w centrum swojego działania stawia standardy wierząc, że to one zmieniają sposób w jaki żyjemy i pracujemy. W praktyce, systemy znakowania i etykietowania, stosowane spójnie w przedsiębiorstwach na całym świecie pozwalają na płynny przepływ informacji i stały dostęp do ważnych danych dotyczących produktów i transakcji.

Powrót do listy artykułów