Trendownia 2019 – wymiana wiedzy o logistyce i produkcji

Szukając kolejnych inspiracji na temat zarządzania łańcuchem dostaw w firmach handlowych oraz produkcyjnych, postanowiliśmy wziąć udział w konferencji Trendownia 2019. Wydarzenie zgromadzi przedstawicieli firm oraz ekspertów, którzy specjalizują się w zarządzaniu procesami logistycznymi. Jakie zagadnienia zostaną poruszone podczas spotkania i co skłoniło nas do wzięcia udziału w wydarzeniu?

Aktualne trendy i wyzwania

Tegoroczna Trendownia będzie miejscem dyskusji na temat wyzwań, wynikających z najnowszych trendów i tendencji, zauważalnych w logistyce oraz branży produkcyjnej. Kolejne innowacje w gospodarce, tworzenie coraz to nowych modeli biznesowych i rewolucja na rynku pracy powodują, że firmy jeszcze szybciej niż dotychczas muszą reagować na otaczające je zmiany. Organizatorzy konferencji zwrócili uwagę na problem z przyswojeniem i zrozumieniem nowych trendów w logistyce i produkcji, który wynika z nadmiaru dostepnych informacji. Celem wydarzenia stało się więc wyselekcjonowanie oraz zaprezentowanie przez ekspertów najciekawszych innowacji, które mogą wnieść rzeczywistą wartość biznesową w firmach reprezentowanych przez uczestników wydarzenia.

Eksperci i specjaliści

Uczestnikami wydarzenia będą specjaliści, zarządzający w firmach obszarem produkcji oraz logistyki, na szczeblach zarządczych, dyrektorskich oraz menedżerskich. Prelegenci, którzy wystąpią na wydarzeniu, to uznani teoretycy i praktycy, przedstawiciele świata biznesu oraz naukowcy. Organizatorzy wskazują, że choć nowe technologie zdecydowanie zmniejszyły barierę dostępu do wiedzy na praktycznie każdy temat, to właśnie bezpośrednia wymiana wiedzy i przemyśleń o poszczególnych trendach daje nieocenioną wartość biznesową. Nastawienie na dyskusje i dzielenie się doświadczeniami stanowi ważny element tegorocznej konferencji.

Od wiedzy do praktycznych rozwiązań

Dynamika biznesu i zmienność warunków gospodarczych jest nam doskonale znana. Nasi Klienci to szybko rozwijające się przedsiębiorstwa, które każdego dnia mierzą się z wyzwaniem szybkiego reagowania na nowe oczekiwania klientów i rynku. W Sente specjalizujemy się w projektowaniu dedykowanych rozwiązań informatycznych, które pozwalają naszym klientom budować przewagę konkurencyjną w dynamicznym otoczeniu. Technologia to dla nas narzędzie, które umożliwia nam opracowywanie kolejnych rozwiązań, zwiększających efektywność i wydajność procesów w firmach handlowych, sieciach retail oraz w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Aby wspierać naszych klientów w decyzjach strategicznych oraz proponować najbardziej optymalne rozwiązania, nasi konsultanci biznesowi stale poszerzają swoją wiedzę i weryfikują ją na różnego rodzaju warsztatach, konferencjach i spotkaniach biznesowych.

Tegoroczna Trendownia to dla nas okazja, aby przyjrzeć się najnowszym trendom oraz zainspirować nowatorskimi rozwiązaniami. Chętnie wymienimy się przemyśleniami – zapraszamy do dyskusji w kuluarach oraz w strefie networkingowej.

Trendownia 2019 odbędzie się w dniach 11 i 12 kwietnia w hotelu Windsor w Jachrance.

Powrót do listy artykułów