Wdrożenie w ZENTEX Sp. z o.o.

8. stycznia 2007 roku między Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. a ZENTEX Sp. z o.o. doszło do podpisania umowy wdrożeniowej oprogramowania Sente Personel.

Niezadowolenie z dotychczasowych rozwiązań informatycznych zwłaszcza w sferze kadrowo-płacowej, skłoniło firmę ZENTEX do zakupienia nowego programu kadrowo – płacowego. Przedsiębiorstwo to specjalizuje się w produkcji hydraulicznych pras komunalnych zarówno stacjonarnych, jak i ruchomych oraz pionowych pras hydraulicznych służących do belowania surowców pozyskanych z odpadów.

Wdrożenie systemu do zarządzania personelem

W związku z tym, iż w firmie ZENTEX występuje wiele niestandardowych sposobów rozliczania, informatycy mają za zadanie wykonanie kilku modyfikacji usprawniających pracę. Jedną z nich jest rozbudowa mechanizmu do szybkiego redagowania listy płac (w standardzie jest to jeden składnik płacowy), w przypadku tej firmy wykonano rozszerzenie do trzech składników. Poza tym będzie można rejestrować godziny nadliczbowe bezpośrednio na kalendarzu. Nowością jest również podłączenie tabel kursowych do PERSONEL-u oraz mechanizm do rozksięgowywania list płac. Niewykluczone, że w przyszłości elementy te wejdą do standardu.

Uruchomienie programu zaplanowane jest na początek lutego 2007, a całkowite zakończenie prac wdrożeniowych pod koniec marca 2007 roku.

Powrót do listy artykułów