Webinar: Krajowy System e-Faktur – spotkanie z doradcami podatkowymi

Czym jest i po co został wprowadzony Krajowy System e-Faktur? Czy i kiedy podatnicy będą mieć obowiązek wystawiania faktur z jego wykorzystaniem? Jakich korzyści z korzystania z KSeF mogą spodziewać się przedsiębiorcy? W jaki sposób wewnętrzne systemy informatyczne używane w działach księgowych będą wspierać korzystanie z KSeF?

Na te i wiele innych pytań związanych z Krajowym Systemem e-Faktur odpowiedzą ekspertki – doradcy podatkowi z TaxAGroup – podczas webinaru, który odbędzie się już 31 maja o godzinie 11:00.

Doradcy podatkowi odpowiedzą na pytania związane z KSeF

KSeF to zupełna nowość w świecie księgowości, która – jak zapowiadają twórcy tego systemu – uprości i przyśpieszy rozliczanie dokumentacji finansowo-księgowej. Mimo to, nowy system budzi wiele pytań – postanowiliśmy zebrać je wszystkie i udzielić wyczerpującej odpowiedzi na pojawiające się wątpliwości. W tym celu do udziału w naszym webinarze zaprosiliśmy ekspertki – Monikę Muchę i Mieczysławę Szymańska, doradców podatkowych z TaxAGroup.

Swoją wiedzą dotyczącą Krajowego Systemu e-Faktur 31 maja o godzinie 11:00 podzielą się:

Monika Mucha
Zawodowo – prawnik i doradca podatkowy. Współzałożyciel, a także partner i członek zarządu spółki doradztwa podatkowego TaxAGroup we Wrocławiu. Autorka licznych publikacji książkowych i artykułów z zakresu prawa podatkowego. Prowadzi kursy dla kandydatów na księgowych, doradców podatkowych, biegłych rewidentów, notariuszy i komorników na terenie całej Polski. Wykładowca prawa podatkowego, uczestniczka licznych konferencji naukowych oraz wykładowca studiów podyplomowych uczelni wrocławskich i warszawskich. Przeprowadza liczne reorganizacje dla spółek i firm, oparte na szczegółowej analizie danego podmiotu, jego potrzeb i celów.

Prywatnie – kobieta, żona i mama. Wcześnie rano biega, najchętniej w towarzystwie psa. Kawę z łyżeczką miodu pija po bieganiu, a herbatę po południu. Jeździ na nartach i rolkach. Często słyszy: niebo i piekło, kobieta petarda. I zgadza się z tym w 100%.

Mieczysława Szymańska
Zawodowo – prawnik i doradca podatkowy. Menadżer w spółce doradztwa podatkowego TaxAGroup we Wrocławiu. Jest autorką publikacji książkowych i artykułów z zakresu prawa podatkowego. Prowadzi liczne kursy dla kandydatów na doradców podatkowych, księgowych, biegłych rewidentów, notariuszy, komorników na terenie całego kraju. Wykładowca prawa podatkowego, uczestniczka licznych konferencji naukowych oraz wykładowca studiów podyplomowych uczelni wrocławskich.

Prywatnie – matka 2 nastoletnich chłopców. Na co dzień: kocha książki, szczególnie kryminały oraz fantasy, lubi porządek, ceni szczerość i skonkretyzowane zadania. Odpoczywa przy sporcie – fitness, basen, rolki, orbitrek, siłownia.

Zarejestruj się na webinar >> https://sente.clickmeeting.com/krajowy-system-e-faktur/register

Powrót do listy artykułów