Wyróżnienia Certyfikacji Krajowej: Firma Roku i Produkt Roku dla Sente

Stale pracujemy nad tym, aby dostarczać Klientom najwyższej jakości rozwiązania, które pozwolą im na osiąganie ponadprzeciętnych wyników. Sukces naszych Klientów, to dla nas powód do dumy. Szczególnie cieszy nas, kiedy praca, którą wykonujemy, zyskuje uznanie zewnętrznych, niezależnych podmiotów. Nie inaczej było w przypadku wyróżnień, które przyznało nam Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Firma i Produkt Roku

Zostaliśmy wyróżnieni przez Biuro identyfikacji Krajowej w aż 2 kategoriach: Firma Roku oraz Produkt Roku. W drugiej kategorii uznanie zyskał system, który oddaliśmy w ręce klientów w pierszej połowie tego roku – Teneum.

W uzasadnieniu przyznania certyfikacji, przedstawiciele instytucji wskazują, że wyróżnienia są potwierdzeniem spełniania najwyższych standardów na rynku oraz docenieniem dotychczasowej działalności przedsiębiorstwa. Ponadto, Biuro Certyfikacji podkreśla, że pod uwagę w procesie weryfikacji zgłoszeń były brane takie czynniki, jak potencjał możliwości rozwoju firmy, innowacyjność
technologiczna produktów, wysoce wykwalifikowana kadra, a także odpowiednie zarządzanie.

Biuro Certyfikacji wspiera rozwój biznesu

Instytucja powstała w 2002 roku, a jej celem jest wspieranie rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw. Biuro Certyfikacji prowadzi różnego rodzaju programy i akcje, w ramach których organizuje spotkania, oraz konferencje branżowe. Wydarzenia są miejscem spotkań dla przedsiębiorców, podczas których mają oni okazję zwiększać rozpoznawalność swojego biznesu oraz nawiązywać relacje z przedstawicielami firm z różnych branż. Promocja firm odbywa się również poprzez wspieranie lokalnych inicjatyw.

Zaufany dostawca

Diamenty Forbesa, Gepardy i Gazele Biznesu, wyróżnienia Computerworld czy nominacja w plebiscycie Dolnośląski Gryf – lista wyróżnień, które trafiły w nasze ręce na przestrzeni ostatnich lat stale się wydłuża. To dla nas potwierdzenie, że kierunki rozwoju, które obraliśmy są słuszne. Docenienie płynące z zewnętrznych podmiotów to gwarancja rzetelności, którą nie raz sami kierujemy się, poszukując dostawców różnego rodzaju usług. Zaufany dostawca, to podstawa efektywnej współpracy. Bezpieczeństwo i przekonanie o jakości usług, jakie dostarczamy, to fundament współpracy z naszymi Klientami. Cieszymy się, że dzięki tego typu wyróżnieniom, wiarygodność naszej firmy zostaje dodatkowo wzmocniona.

 

Powrót do listy artykułów